WEBAPMACIBA.LV LAUJ IZIET PĀRTIKAS HIGIĒNAS APMĀCĪBAS KURSUS

higiēna uzņēmumāWebapmaciba.lv sniedz iespēju pārtikas higiēnas apmācības kursu tiešsaistē

Pavāriem, pavāru palīgiem, trauku mazgātājiem, pārdevējiem, oficiantiem, apkalpotājiem un citiem pārtikas nišā strādājošajiem nepieciešama sanitārā minimuma kursu apguve. Ērti, ātri un bez sarežģījumiem šo pakalpojumu sniedz Webapmācība!

Sanitārais minimums vajadzīgs jebkuram, kurš ir nodarbināts pārtikas nozarē

Sanitārais minimums ir jāzina, lai jūs varētu darboties tādos amatos kā pavārs, tā palīgs, pārdevējs kādā ar pārtiku saistītā vietā, oficiants un citās profesijās šajā jomā. Sanitārais minimums pieprasa arī attiecīgu kursu kārtošanu, taču tas turklāt nozīmē papildus izdevumus, kā arī laiku. Ja gribat ietaupīt naudu un laiku, vērts zināt, ka sanitārais minimums var tikt apgūts arī internetā!

Higiēna — pasākumu virkne, kas jāzina un jāievēro

Higiēna uzņēmumā ne tikai pasargā mūsu veselību, bet arī ir nozīmīga gan cilvēka, gan uzņēmuma tēla veidošanā. Higiēna var tikt iedalīta dažādos variantos: personīgā, personālā, veselības, kā arī pārtikas higiēna. Pārtikas higiēna noteikti jāpārzina vietās, kas saistītas ar konkrēto nozari.

Pārtikas nozarē — pārtikas higiēna

Jebkurai sevis cienošai iestādei jānodrošina, ka tās darbinieki ne vien ir dzirdējuši, kas ir pārtikas higiēna, bet arī to reāli pielieto. Pārtikas higiēna ne vien ļauj radīt respektablu jūsu uzņēmuma tēlu, bet arī ir reglamentēta Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) ietvaros, tāpēc zināšanas šajā jomā sniegs Webapmācības apmācība.

Restorānos, bāros un citās ar pārtiku saistītās vietās jāievēro minimālās higiēnas prasības

Minimālās higiēnas prasības nav tikai praktiska nepieciešamība, tās ir ietvertas likumos, tādējādi ir ļoti svarīgi, lai darbinieki minimālās higiēnas prasības ievērotu. Tas arī ir iemesls, kādēļ kursos tiek mācītas minimālās higiēnas prasības. Interneta kursos, kuros apgūsiet, kas ir minimālās higiēnas prasības, sapratīsiet, kāpēc šīs prasības apgūt ir tik nozīmīgi.

Tiek veikta arī pārtikas uzraudzība

Pārtikas un veterinārā dienesta ietvaros dibināts Pārtikas uzraudzības departaments, kura kompetencē ir pārtikas uzraudzība. Tā kā pārtikas aprite ir sīki definēta, nepieciešams apzināties, kādā veidā norisinās pārtikas uzraudzība. Ja vēlaties, lai pārtikas uzraudzība nesagādātu nevajadzīgus sarežģījumus, ir nepieciešams apmeklēt Webapmācība piedāvāto apmācību.

Tad, kad vēlaties apgūt minimālās higiēnas prasības, ienāciet portālā Webapmaciba.lv — tādējādi ietaupīsiet ne tikai laiku, bet arī naudu!