Vēlies apgūt krievu valodu?

kursi krievu valodāEsat dzirdējuši, ka svešvalodu, it īpaši krievu valodas zināšanas ir priekšrocība pār citiem rādītājiem? Lietišķā krievu valoda jeb biznesa krievu valoda spēlēs lielu lomu gan mācībās, gan darbā, gan karjeras izaugsmē ārvalstīs.

Līdzīgi ar angļu valodas prasmēm – tās palīdzēs gan mācībās, gan darbā. Un loģiski, jo arī Latvijā ir pietiekami daudz starptautisku uzņēmumu, kuros darbojoties, Jūs runāsiet ar uzņēmuma pārstāvjiem, piemēram, no Lielbritānijas vai Sanktpēterburgas filiāles. Tieši tāpēc biznesa krievu valoda tiek novērtēta kā priekšrocība, jo agrāk vai vēlāk Jums var paveikties – konstatēt kādu spīdošu vakanci ārvalstīs vai saņemt piedāvājumu uzņemt angliski runājošus investorus un tā tālāk. Jebkurā gadījumā kursi krievu valodā noderēs tuvākā vai tālākā nākotnē. Atliek tikai to apgūt. Bet kur? Pavisam īsi sakot – mācību centrs. Kāpēc? Jo lietišķā krievu valoda ir sarežģītāk apgūstama, piemēram, online kursos, jo pietrūkst interaktivitātes ar pieredzējušu pasniedzēju. Bet ja gribat iegūt stabilus pamatus Jūsu angļu valodas prasmēm, tad pastāv arī efektīvas programmatūras krievu valodas, kā arī angļu valodas apguvei online. Studējiet pakāpeniski un Jūs uzbūvēsiet zināšanas uz mūžu!

VAI ZINĀJĀT, KA VARAT MĀCĪTIES ARĪ NO DATORA?

Par laimi jebkuram, kam runāšana krievu valodā vēl ir salīdzinoši sveša, arī Latvijā ir iespējams apgūt to gan klātienē, gan neatejot no datorekrāna – tātad jebkurā brīvā brīdī pēc darbalaika beigām. Skan labi, pareizi? Mūsdienu tehnoloģijas attīstās – krievu valoda online kļūst aizvien populārāka! Ne velti New Horizons mācību centrs no ASV ir ienākuši arī Latvijas tirgū. Mācoties ar NH.LV, Jums ir unikāla iespēja izmantot vienu no visaugstāk novērtētākajiem rīkiem. Arī angļu valoda online ir pieejamāka kā jebkad. Turklāt šī NH.LV online programma darbojas tikai ar attēliem, skaņām un atkārtojumiem, un, galvenokārt, bez valodas tulkošanas. Atkarībā no tā, kā Jums ir ērtāk un cik steidzami nepieciešami kursi, mācību centrs piedāvā divas iespējas – abonēt to uz 4 vai 6 mēnešiem.

PĀRLIECINIETIES PAR NH.LV PIEDĀVĀTAJĀM IESPĒJĀM JAU ŠODIEN

NH.LV ir mācību centrs, kur Jums ir iespēja mācīties vairāk nekā 20 valodas, un ir pieejami arī IT specifikācijas kursi. Biznesa angļu valoda ir cēls mērķis un to ir iespējams realizēt ar pareizajiem rīkiem un metodēm, ko Jums nodrošinās NH.LV. NH.LV ir bāzets 3 Latvijas filiālēs, bet angļu valoda online ir tikai pāris peles klikšķu attālumā, meklējot internetā pēc NH.LV.

NH.LV kontakti:

Tālrunis uzziņām: +371 67847600

info@newhorizons.lv

Interneta vietne: www.nh.lv

NH.LV strādā priekš Jūsu attīstības – pievienojieties apmācībām arī Jūs