VEIKSMĪGA BIZNESA PAMATĀ – DARBA DROŠĪBA

logo_lielsDarba inspekcija ziņo, ka 2014. gadā mūsu valstī dažādos nelaimes gadījumos darbā pavisam cieta 1 763 darbinieki, no tiem 41 zaudēja dzīvību un 213 guva nopietnas savainojumus.

Darba drošība ir aktuāla darba dienas daļa, kas ir aktuāla un svarīga visiem strādājošajam.

Nav svarīgi – darbs ir fiziski grūts vai dienas pavadīšana pie datora ekrāna, nelaime var piemeklēt jebkurā brīdī, tādēļ darba drošība ir svarīgs aspekts ikvienā uzņēmumā, neatkarīgi no specifikas.

Statistika nav glaimojoša – Darba inspekcija apkopojusi informāciju, kura liecina, ka darbā cietušo skaitam ir tendence pieaugt. Uzzini vairāk šeit!

Darba inspekcija informē, ka piecu gadu laikā kopējais nelaimes gadījumu skaits ir palielinājies par 43procentiem. Tātad darba drošība darba vietās kļuvusi vēl būtiskāka kā jebkad agrāk.

PARŪPĒJIES PAR UGUNSDROŠĪBU DARBA VIETĀ KOPĀ AR FN-SERVISS SPECIĀLISTIEM

Ugunsdrošība – diemžēl nereti ugunsdrošība ir aspekts, kurš tiek ņemts vērā vien tad, kad uzzina par traģiskām ugunsnelaimēm vai sarkanais gailis piemeklējis pašus. Lai izvairītos no problēmas, ugunsdrošība ir  prioritāte, par kuru noteikti jāparūpējas.

Lai parūpētos par tādu lietu kā uzgunsdrošība, būtiski ne vien iegādāties visu vajadzīgo inventāru, bet arī saņemt zināšanas un tās pielietot  savā ikdienā. Gādā, lai ugunsdrošība ir augstā līmenī arī Tavā uzņēmumā!.

Vides aizsardzība – rūpes par apkārt mums esošo vidi padarīs Jūsu biznesu par pievilcīgu sadarbības partneri moderni uzskatošu biznesmeņu vidū. ikvienas darbības rezultātā mēs aiz sevis atstājam lielāku vai mazāku ietekmi uz apkārt mums esošo vidi.

 Ikvienam mūsdienīgam uzņēmumam ir jābūt sociāli atbildīgam un jārūpējas par apkārtējo vidi. Ir jānodrošinās ar absorbentu materiāliem un citiem līdzekļiem, kā arī jāseko līdzi preventīvo pasākumu plānam, lai ar lepnumu varētu teikt: “Vides aizsardzība ir mūsu prioritāte!”

Vides aizsardzība palīdz novērst dažādus vides kaitējumus, lai nepieļautu vai samazinātu iespējamo kaitējumu tai. Ja arī Tavā uzņēmumā vides aizsardzība ieņem svarīgu vietu, vērts sadarboties ar FN-SERVISS.

Civilā aizsardzība – tikpat svarīgi ir būt sagatavotam nestandarta situācijās. Civilā aizsardzība sniedz skaidru darbības plānu visdažādāko katastrofu gadījumos. Darbinieki vadīsies atbilstoši izstrādātajiem soļiem , kā rezultātā labāk uzveiks notikušo nelaimi. Tātad, ja civilā aizsardzība svarīga arī Tavā darba vietā, nekavējies ne mirkli – civilā aizsardzība un tās plāns nozīmēs papildus drošību.

FN-SERVISS – TAVS PALĪGS RŪPĒS PAR DARBA DROŠĪBU

Viens no vadošajiem darba aizsardzības un ugunsdrošības ekspertiem Baltijas valstīs uzņēmums FN-SERVISS jau ilgus gadus konsultē mazus un lielus uzņēmumus, biedrības un valsts iestādes drošības jomā – ugunsdrošība, civilā aizsardzība, vides aizsardzība, darba drošība un ar to saistīti pakalpojumi ir viņu galvenās darbības sfēras.

Darba inspekcija ievāc datus par visiem reģistrētajiem nelaimes gadījumiem darba vietā, taču vairāki paliek neatklāti. Darba drošība, civilā aizsardzība, ugunsdrošība un vides aizsardzība ir ikviena atbildīga uzņēmuma darbības prioritātes.

Nelaime darba vidē visticamāk radīs sarežģījumus tālākai saimniecības gaitai. Vienas kļūmes dēļ var tikt stipri ierobežota vai pat izbeigta uzņēmuma darbība. Novērsiet potenciālās briesmas un sazinieties ar FN-SERVISS prasmīgo padomnieku komandu, kas sniegs detalizētu pārskatu pār uzņēmuma darba specifiku un rekomendēs vispiemērotākos drošības ieteikumus tai skaitā vairākus kvalifikācijas celšanas kursus Jūsu darbinieku kompetences celšanai.

Atstājiet savas raizes FN-SERVISS pārziņā, lai kopīgiem spēkiem mēs varētu celt atbildības līmeni ne vien darba vietā, bet arī savās dzīves vietās. Kvalitatīva ugunsdrošība, civilā aizsardzība, vides aizsardzība, darba drošība un daudz citi pakalpojumi – FN-SERVISS.