Ūdens apgādes sistēma no zemes slāņiem

udensjums.lv dzilurbuma aka arteziskais urbumsLai māja vai vasarnīca būtu apgādāta ar labas kvalitātes un pārtikā lietojamu ūdeni, var ierīkot ūdens pieveduma iekārtu. Kā viens no tāda servisa uzstādītājiem ir ūdens risinājumu profesionāļi no Udensjums.lv, kuri sniedz vajadzīgās konsultācijas optimālāko risinājumu realizēšanai tieši klienta vajadzībām. Šobrīd ūdeni iegūst no 3 dažādiem zemes slāņiem. Ikvienā no ūdens ieguves risinājumiem ir priekšrocības un trūkumi, tomēr katru reizi beigu rezultāts ir ikdienas lietošanai paredzēts ūdens.

Kā viens no optimālākajiem dzeramā ūdens sistēmas veidiem ir artēziskā urbuma ierīkošana, jo saņemtais ūdens ir atbilstošs gan vannasistabā, virtuvē, kā arī dārzam.

Artēziskais urbums

Dziļurbumā esošais pazemes ūdens ir ietverts starp ļoti blīviem zemes slāņiem, un dažu reizi tā sastāvā ir liels dzelzs un kaļķa koncentrāts. Šādu jautājumu ir iespējams viegli nokārtot ar ūdens filtru, ūdens mīkstināšanas vai atdzelžošanas ierīču pielāgošanu. Iegūtais ūdens no dziļākajiem zemes slāņiem  ir aizsargāts no bakterioloģiskā piesārņojuma, līdz ar to kvalitatīvāks, tīrāks. Speciālisti no Udensjums.lv dziļurbumu attiecīgā vietā ierīko balstoties uz noteiktiem punktiem: kurš būs pasūtītājam ekonomiski izdevīgāko risinājumu, kāds būs ūdens patēriņš un kādā dziļumā noteiktajā lokācijā var saņemt kvalitatīvu, uzturā lietojamu ūdeni.

Profesionāļi no Udensjums.lv dziļurbumu uzmontēs dažu dienu laikā, kas atkarīgs no konstrukcijām, urbuma dziļuma un grunts sastāva (apmēram 10 dienu laikā). Dziļurbumi ir rekomendētākais risinājums ūdens apgādes sistēmas jautājuma atrisināšanā, jo dziļurbumam ir lielāks kalpošanas laiks, vienmērīga un praktiski nebeidzama ūdens pieplūde. Kaut arī izmaksas ir dārgākas par citām alternatīvām  ūdens apgādes sistēmām, ilgtermiņā noteikti atmaksāsies ieguldīt lielākus naudas līdzekļus.