Tvora.lv – žogi, sētas, vārti!

tvora.lv setas zogiJa meklē atbilstošāko risinājumu īpašuma norobežošanai, ir ir diezgan grūti izraudzīties labāko no tik liela žogu spektra. Firma UAB “Tvora” piedāvā pēc individuāla pasūtījuma izgatavot netradicionālus un klasiskus sētas variantus. Žogs no kvalitatīviem materiāliem un pareizu montēšanu var kalpot pat vairākus gadu desmitus. Tādēļ sētas vajadzības apstākļos vērsieties pie “Tvora” žogu izgatavotājiem, jo viņi izgatavos konkrēti teritorijas zonai piemērotu un izdevīgu risinājumu.Iebraucamie vārti, metāla un koka žogi, plastmasas sētas, fasādes apdares risinājumi un vēl vairāki firmas “Tvora” piedāvātie sētas risinājumi pēc ikviena klienta individuālajām vajadzībām. Profesionāļi specializējušies dažādu teritoriju žogu izgatavošanā un uzstādīšanā, tieši tālab var adaptēties katra klienta vajadzībām. Katrs klients var brīvi apskatīt vajadzīgo žogu variantu, jo uzņēmuma UAB “Tvora” portālā vari sameklēt noderīgus variantus – gan koka un cinkoti sētas stabi, gan arī pārvietojamie žogi, bloki sētas celtniecībai u.c.
Daudzveidīgs žogu risinājumu sortiments

Iežogojuma risinājumu uzņēmuma “Tvora” speciālistu kompetencē ir tādu iežogojumu kā paneļu un koka sētas, metāla sētas, moduļu un horizontālie žogi, kā arī celtniecības bloku izgatavošana. Visvairāk iežogojuma risinājumu sarakstu veido ir akmens žogi , koka un metāla sētas, PVC jeb plastmasas žogu risinājumi.

  • Akmens žogi Gabioni ļoti atbilstošs sētas variants tiem, kuriem labpatīk netradicionāli un masīvi žogi. Akmens žogu forma var būt sākot no vizuāli dekoratīva atbalsta stabs, kolonna sētas izgatavošanā un montēšanā, kā arī krastu nostiprināšanā pret eroziju.
  • PVC plastmasas sēta noteikti būs lielisks risinājums ganību vai lauku zonas norobežošanā. Tas ietver minimālismu un ilgu ekspluatācijas laiku, turklāt ir viens no izdevīgākajiem ilglaicīga žoga ierīkošanas risinājumiem.
  • Metāla žogs pildīs gan teritorijas norobežošanas aizsargfunkciju, gan arī iederēsies ļoti labi pilsētvidē. Žogi tiek ražoti no cinkota pārklājuma metāla profiliem, kas ilgi saglabās jauna žoga vizuālo izskatu.
  • *Koka žogs ir vispopulārākais žoga risinājums. “Tvora” speciālisti sētas izgatavošanā izmanto augstvērtīgas Thermowood koksni, kam ir augstas pretestības spējas pret koksnei raksturīgām slimībām. Žogu nostiprina pie pamata metāla staba, bez tam dēlīšu novietojumu klients pats var izvēlēties – vertikālā vai horizontālā novietojumā.

Bloka konstrukciju žogu risinājumi ir vieni no jaunākajām žogu variantu tendencēm, kas nomaina līdzšinējos stabus no ķieģeļiem. Tie ir ļoti ērti un ātri uzstādāmi, jo to savienošanai nav vajadzīga šķidra betona masa.

Apskaties mobīlo žogu piedāvājumu Tvora.lv!