TELTIS PASĀKUMIEM PIEDĀVĀ AKURATS.LV

Ja plāno rīkot ballīti brīvā dabā, neaizmirsti par laika apstākļiem — tie dažkārt var izbojāt pat vislabākos pasākumus. No tā gan nav grūti izvairīties, izīrējot teltis pasākumiem. Ar to palīdzību iespējams pasargāties no lietus un vēja. Akurats.lv teltis pasākumiem atradīsi dažādos gabarītos: no 9 līdz 1500 m2 lielas. Piedāvājumā iespējams atrast vairāku formu un komplektāciju teltis pasākumiem — zvaigznes formā, ar lodziņiem sienās, kā arī citos variantos.

NOJUMES NOMA — IZDEVĪGI UN ĒRTI

Svarīgi pieminēt, ka nojumes noma pie Akurats.lv nozīmē vairākas priekšrocības. Šeit telts nojumes iespējams modificēt vairākos veidos, piemēram, ieklājot grīdu vai radot telpas ar sienu palīdzību. Kā arī — uzņēmumā strādā profesionāli darbinieki, kuri spēs saprast, kādas nojumes noma Tev būs atbilstošākā. Jāpiemin , ka nojumes noma nav uzņēmuma vienīgais pakalpojums;  īrē atrodamas tādas lietas kā mēbeles, ieklājamās grīdas, sildītāji, kā arī daudz kas cits, tādējādi sarīkojumam visu nepieciešamo varēsi iznomāt vienkopus. Turklāt Akurats.lv pārstāvji nepieciešamo gan nogādā uz norises teritoriju, gan arī nodrošina montāžu un novākšanu.

STĀVGALDU NOMA UN TĀS NOSACĪJUMI

Kas ir stāvgaldu noma, un kuros gadījumos šim galdu veidam dodama priekšroka? Šis galdu variants nav paredzēts, lai pie tiem sēdētu, bet gan — lai kaut ko novietotu, pārsvarā uzkodas un dzērienus. Stāvgaldu noma piedāvā galdus pelēkā metālā krāsā. To virsma ir apaļa, ar 85 centimetru diametru, tāpēc tie neaizņem pārāk daudz vietas, taču uz tiem var novietot pietiekami daudz uzkodu un dzērienu. Kad esi sapratis, ka vajadzīga stāvgaldu noma, dodies uz http://akurats.com/lv/aprikojums/stavgaldu-noma/!

KĀDAS IR AKURATS.LV DARBĪBAS SFĒRAS?

Akurats.lv ir uzņēmums ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi nojumju un to aksesuāru iznomāšanā. Akurats.lv piedāvā izīrēt dažādus nojumju veidus — sākot ar deviņu un beidzot ar 1500 m2 platību. Kā arī — ikvienu no teltīm iespējams individuāli pielāgot, ieklājot tajā grīdu, pievienojot sienas, apgaismojot un apsildot to, utt. Par Akurats.lv uzstādīto kvalitātes latiņu runā tas, ka šī uzņēmuma pakalpojumus izvēlas šādi pasākumi — Dziesmusvētki, Dance Summit, Rīgas Svētki, kā arī dažādi gadatirgi, izstādes, sporta spēles utt.. Tas arī ir iemesls, kapēc Akurats.lv sniegtās iespējas izmanto tik liels skaits cilvēku.

Lai pasākums izdotos, izmanto Akurats.lv piedāvātās īres iespējas — izmanto tās nekavējoties!