Teicams rīks ārēju finanšu līdzekļu iegūšanai

Situācijās, kad ir nepieciešami ārējie finanšu līdzekļi un naudu ir neiespējami dabūt no radiniekiem vai paziņām, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) dalībnieks Kredits7 veicinās neplānotot saistību veiksmīgu izpildi ar pakalpojumiem „ātrais kredīts”  un “ātrie kredīti internetā”. Tie veidoti tā, lai Jūs iegūtu gan sirdsmieru, gan papildus naudu.

Interesanti: ātrais kredīts internetā un tā piešķiršana tiek pamatota ekomnomiskajos apsvērumos

Izvēloties pakalpojumus ātrais kredīts un ātrie kredīti internetā, aizdevējiem un aizdevumu ņēmējiem jāņem vērā pamatnoteikumi, kurus akceptē katrs kredīdevējs. Tie ir saistoši abām pusēm, jo garantē gan kredīdevēja spēju izsniegt lielāka apjoma aizdevumus un kredītņēmēja drošību saņemot tos:

izsniegt tikai atbilstoša lieluma aizdevumus atbilstoši savai aizdevumu izsniegšanas pieredzei;

ņemt aizdevumu, izvērtējot savas iespējas atmaksāt to laikā.

Ja tiek izpildīti abi aspekti, ātrais kredīts internetā ir ilgtspējīgs gan no kredītdevēja, gan kredītēmēja skatupunktiem. Tāpat – ātrais kredīts internetā nodrošina iespēju Jums izjust finansiālo stabilitāti, nokārtojot īstermiņa parādus vai citas saistības, saglabājot konfidencialitāti, jo par visiem izsneigtajiem Kredits7 kredītiem lietas kursā būs tikai abas iesaistītās puses.

Pieemiet zināšanai: atbilstība pakalpojuma „ātrais kredīts” izsniegšanas kritēriju kopai, Jums sniegs iespēju to saemt ātrāk

Izsverot, ka aizdevums tik tiešām ir nepieciešams un piesakoties pakalpojumam “ātrais kredīts”, vēlams rūpīgi izzināt kredītu izsniegšanas kritērijus, piemēram:

ikmēneša procentu likme;

aizdevumu apkalpošanas maksas apjoms;

atmaksas datuma maiņas iespējas;

soda sankcijas un to lielums.

Lai ātrais kredīts nonāktu Jūsu rīcībā, mūsu mājaslapā ir nepieciešams veikt vien dažus soļus:

pieteikties nepieciešamajam naudas daudzumam;

aizpildīt reģistrācijas formu, veicot ierakstus katrā laukā;

pārskaitīt vienu centu kā reģistrācijas maksu klienta datu precizēšanas nolūkos.

Neatkarīgi no tā, vai esat jaunais vai esošais klients, aicinām izmantot iespēju mājaslapā sazināties ar kādu no konsultantiem, izmantojot tiešsaistes tērzēšanas rīku. Viņi izskaidros Jums par to, kas ir ātrais kredīts un ātrie kredīti internetā, kā arī sniegs vērtīgus padomus piemērotākā kredīta veida izvēlei. Izvēlieties aizdevumu rūpīgi, izvērtējot savas atmaksāšanas iespējas. Apmeklējiet www.kredits7.lv un pieņemiet ilgtspējīgu lēmumu!

Vairāk lasi- http://aluksniesiem.diena.lv/reklamraksti/atrie-krediti-interneta-moderni-un-erti-109883!