SVEŠVALODA – IZDEVĪGA INVESTĪCIJA JŪSU NĀKOTNĒ

Cik reizes diennaktī Jūs saskaraties ar valodu, kas nav Jūsu dzimtā valoda? Ja darbojaties multinacionālā vidē, studējat augstskolā, regulāri skatāties cittautu televīzijas kanālus vai filmas, tad svešvalodai Jūsu dzīvē ir būtiska loma. Lai svešvalodas uztveršana un sazināšanās tajā noritētu bez pārpratumiem, par palīgu var kļūt starptautiskais valodu uzņēmums “Skrivanek Baltic”, kuram ir vairāk nekā 20 gadu ilga darba pieredze. Iepazīstieties ar dažiem no uzņēmuma pakalpojumiem!


TULKOJUMU BIROJS, KAS TULKO 110 PASAULES VALODĀS
Tūrisms, būvniecība, jurisprudence, kosmētika, mežsaimniecība, mājaslapu teksti… Tulkojumu birojs “Skrivanek Baltic” spēj iztulkot dažādākos tekstus, jo pazīst šīs nozares. Kā tas iespējams? Uzņēmuma komandas dalībnieki ir ne tikai profesionāli tulki, tulkotāji, korektori un redaktori, bet arī ieguvuši izglītību vai praktisko pieredzi citās specializācijās. Tulkojumu birojs veic dažādu veidu rakstiskos un mutiskos tulkojumus, tai skaitā secīgo un sinhrono tulkošanu, tulkošanu zīmju valodā, tulkošanu pa tālruni, filmu dublēšanu. Lai klientiem nodrošinātu izcilu pakalpojuma kvalitāti, tulkojumu birojs katru tulkojumu apstrādā atbilstoši gadu gaitā pilnveidotai projektu vadības shēmai, kuras ietvaros ir ne vien tulkošana, bet arī tulkojuma pārbaude, kvalitātes kontrole, korektūra, atsauksmju iegūšana no klienta.
ANGĻU VALODAS KURSI TIEŠI JŪSU VAJADZĪBĀM
Angļu valodas kursi ir vieni no biežāk apmeklētajiem svešvalodu kursiem Latvijā. Cilvēki vēlas iemācīties runāt raiti, rakstīt bez gramatikas aplamībām un spēt bez kautrēšanās runāties ar ārzemniekiem. Ja neesat drošs par savu angļu valodas zināšanu līmeni, ieskatieties www.skrivanek.lv, kur publicēts angļu valodas tests. “Skrivanek Baltic” angļu valodas kursi ir pielāgoti dažādām cilvēku iespējām. Pieejami individuāli, grupu un uzņēmumu kursi, E-mācību programma, kursi “Skype” programmā internetā. Angļu valodas kursi ir izstrādāti dažādām vajadzībām, piemēram, kurss “Teicama darba intervija angļu valodā” un “Angļu valoda darbam ārvalstīs”. Arī bērniem un jauniešiem izveidoti daudzveidīgi angļu valodas kursi, to vidū neaizmirstamas bērnu nometnes.

Vairāk informācijas- http://www.skrivanek.lv/lv/pakalpojumi/valodu-kursi-privatpersonam/grupu-kursi/anglu-valodas-kursi.aspx

BĒRNU NOMETNES, KAS UZLABO ATZĪMES SKOLĀ
Veids, kā svešvalodas tiek apgūtas bērnu nometnes laikā, ir atšķirīgs no skolā ierastā. Bērnu valodas zināšanas tiek pilnveidotas ar tematisku aktivitāšu palīdzību konkrētai mērķauditorijai, piemēram, bērnu nometnes anime, manga un pokemonu faniem vai ģeogrāfijas entuziastiem. “Skrivanek Baltic” rūpējas, lai bērniem būtu iespēja pavadīt laiku ar ārzemju pasniedzējiem, kuru dzimtā valoda ir tā, ko bērns izvēlējies iemācīties. Tas palīdz labāk saklausīt, precīzāk izrunāt vārdus un teikumus un atbrīvoties no sasaistītības. Vietnē www.bernunometnes.lv uzziniet, kādas bērnu nometnes ieplānotas tuvāko mēnešu laikā!
KONFERENČU TULKOŠANA, LAI PATEIKTO SAPRASTU IKVIENS
Konferenču tulkošana ir mutvārdu komunikācija, kas ļauj saprast pasākuma dalībnieku teikto arī tiem, kuriem nav zināšanu attiecīgajā svešvalodā. “Skrivanek Baltic” tulki strādā ātri un precīzi, pārtulkojot runātāja izteiktās idejas auditorijai. Konferenču tulkošana ir jāplāno laicīgi, tāpēc “Skrivanek Baltic” pieprasījuma gadījumā nodrošina arī konsultācijas, tekstu materiālu maketēšanu un drukāšanu, palīdzību viesnīcu rezervēšanā, ekskursiju rīkošanā ārvalstu viesiem, kā arī tehnisko aprīkojumu (tulkošanas kabīnes, austiņas, raidītājus). Ja konferenču tulkošana jāveic interneta vidē, valodu uzņēmums piedāvā tulkošanu programmā “Skype”.
Svešvalodu apgūšanai nav vecuma ierobežojuma. Izaiciniet sevi sākt mācīties tās valsts valodu, uz kuru vēlaties doties ceļojumā! “Skrivanek Baltic” Jums palīdzēs!