SMS kredīts no 20 gadiem

SMS kredītsViens no aizdevējiem, kas izsniedz ātro aizdevumu personām no 20 gadu vecuma, ir smscredit.lv. Pieteikšanās šim kredītam iespējama vairākos veidos, piemēram, aizpildot pieteikuma anketu uzņēmuma mājas lapā vai vienkārši nosūtot pieprasījuma īsziņu. Sms kredīts pieejams arī tām personām, kuras iepriekš aizdevumu pie smscredit.lv nav ņēmušas, tomēr pirms kredīta ņemšanas nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā, lai apstiprinātu nepieciešamos datus – bankas kontu un mobilā tālruņa numuru, no kura turpmāk tiks sūtīts aizdevuma pieprasījums.

Tāpat kā ātrais kredīts internetā, arī sms kredīts pirmajā reizē pieejams pilnīgi bez maksas. Pirmajā reizē maksimālā aizdevuma summa ir 200 latu. Jāņem arī vērā, ka viens no faktoriem, kas tiek vērtēts pie pieteikuma izskatīšanas, ir kredītvēsture- tai jābūt pozitīvai. Tas nozīmē, ka nedrīkst būt nenokārtotas kredītsaistības vai kādi citi kavēti maksājumi, kas kalpojuši par iemeslu personas ierakstīšanai parādnieku sarakstā.

Ātro aizdevumu iespējams saņemt bez kādu sarežģītu formalitāšu kārtošanas- nav nepieciešams ne galvojums, ne ķīla, ne kādas izziņas. Tas šo aizdevumu piedāvā maksimālu pieejamu un ērtu ikvienam.

Maksimālais termiņš,  uz kādu tiek izsniegts kredīts pie smscredit.lv , ir 30 dienas, tomēr jāpatur prātā, ka nepieciešamības gadījumā aizdevuma termiņu iespējams pagarināt. Tas gan ir maksas pakalpojums, bet sniedz iespēju atgūt finansiālo stabilitāti, lai turpinātu atmaksāt aizdevumu.

Situācijā, kad nepieciešams ātrs un izdevīgs aizdevums, izvēlies ātro kredītu internetā vai sms aizdevumu un izbaudi tā priekšrocības. Tomēr- pirms aizņemšanās esi atbildīgs un rūpīgi izvērtē savas iespējas kredītu atmaksāt.