Skrivanek nodrošina dažāda tipa tulkošanas pakalpojumus

Interesējaties par tulkošanas pakalpojumiem, kas tiks veikti precīzi un norunātajos termiņos? Tad izvēlaties Skrivanek!
Skrivanek ir tulkošanas birojs ar vairāku gadu pieredzi
Jums nepieciešams tulkojums ļoti sarežģītiem un tehniskiem rakstiem? Tulkojumu birojs Skrivanek var pārtulkot jebkuras nozares tekstu. Tā ir liela priekšrocība, jo ne visi pārzina, piemēram, medicīnas terminoloģiju. Uzņēmuma tulki un tulkotāji veic gan mutiskos, gan rakstiskos tulkojumus, turklāt dažādos datņu formātos. Tulkojumu birojs nodrošina arī specifiskus pakalpojumu veidus, piemēram, seriālu dublēšanu un sinhrono tulkošanu čukstus. Ja Jums nepieciešama tulkošana zīmju valodā, tad tulkojumu birojs piedāvā arī to.

Vēlaties uzlabot angļu valodas prasmes?
Nereticilvēki lieliski prot angļu valodu sarunvalodas līmenī, taču pietrūkst zināsanas tieši biznesa līmenī. Komunicēt ar draugiem angļu valodā nav viens un tas pats, kas komunikācija ar biznesa partneriem. Tieši tāpēc arī gados jauni cilvēki izvēlas apmeklēt angļu valodas kursus, lai iemācītos šo valdodu karjeras vajadzībām.

Skrivanek angļu valodas kursi domāti gan pieaugušajiem, gan bērniem un pusaudžiem. Lai mācības būtu pieejamas ikvienam piemērotā laikā un veidā, angļu valodas kursi tiek organizēti grupu un individuālajās nodarbībās, attālināti (E-mācību programma) un arī ārzemēs, atrodoties starp cilvēkiem, kuriem angļu valoda ir dzimtā. Savukārt īpaši interesants piedāvājums ir zinātkāriem bērniem, kuri ir gatavi veltīt savu brīvlaiku aizraujošām aktivitātēm.

SMIEKLI UN PIEDZĪVOJUMI – TĀS IR BĒRNU NOMETNES
Veids, kā svešvalodas tiek mācītas bērnu nometnes laikā, atšķiras no skolā ierastā. Bērnu valodas zināšanas tiek pilnveidotas ar tematisku aktivitāšu palīdzību konkrētai mērķauditorijai, piemēram, bērnu nometnes anime, manga un pokemonu cienītājiem vai ģeogrāfijas entuziastiem. Skrivanek gādā, lai bērniem būtu iespēja sarunāties ar ārzemju pasniedzējiem, kuru dzimtā valoda ir tā, ko bērns vēlas iemācīties. Tas palīdz labāk saklausīt, precīzāk izrunāt vārdus un teikumus un psiholoģiski atraisīties. Vietnē www.bernunometnes.lv uzziniet, kādas bērnu nometnes ieplānotas tuvāko mēnešu laikā!

KONFERENČU TULKOŠANA, LAI TEIKTO SAPRASTU IKVIENS
Vai esat piedalījies pasākumā, kuru apmeklē cilvēki ar atšķirīgu valodu zināšanu līmeni un ir uzaicināts tulks? Konferenču tulkošana ir cieši saistīta ar organizatoriskiem jautājumiem, tāpēc valodu centrs saviem klientiem piedāvā arī tehnisko tulkošanas aprīkojumu, konsultācijas, materiālu maketēšanu un druku. Konferenču tulkošana ir iespējama arī internetā – interneta vietnē “Skype”.

Lai arī kādi pakalpojumi Jums būtu nepieciešami saistībā ar valodu, izvēlaties Skrivanek, jo Skrivanek ir garantijas zīme!