SIMTIEM ORIĢINĀLAS DĀVANAS, KAS NEATSTĀS VIENALDZĪGU

vārda dienas dāvanaDāvanuServiss.lv ir lielākais un labākais piedzīvojumu dāvanu karšu interneta veikals ar vairāku gadu pieredzi. Šī ir lieliska izdevība uzdāvināt kaut ko interesantāku par lielveikala plauktā atrodamo dāvanu, izvēloties DāvanuServiss.lv Tu kā dāvanu pasniegsi neaizmirstamas emocijas! Starp vairāk nekā 600 dāvanu kartēm ikkatrs var atrast piemērotu aktivitāti sev un pārējiem – ko tādu, kas neatstās vienaldzīgu nevienu. Dāvanu serviss mājas lapa katru dienu tiek papildināta ar jaunām un interesantām dāvanām, tādēļ pat cilvēki, kuri jau visu ir izmēģinājuši, noteikti atradīs kaut ko interesantu arī priekš sevis. Zemāk tekstā iespējams uzzināt ko vairāk par dažiem no populārākajiem DāvanuServiss.lv dāvanu karšu veidiem.

Dzimšanas dienas dāvanas un dāvanas vārda dienā – šādu dāvanu meklēšana ļoti bieži rada lielas grūtības, jo īpaši tad, ja dāvana jāpiemeklē personai, par kuru daudz ko nezini. Ja gatavojies iet uz jautru tematisko dzimšanas dienas tusiņu, vai, gluži pretēji, svinīgu jubilejas balli, ielūkojies DāvanuServiss.lv piedāvājumos! Bet, ja Tev nepieciešamas oriģinālas dāvanas vārda dienā – tā kā vārds veido daļu no mūsu personības, rodas tikai pozitīvas emocijas, kad citi par to atceras un apsveic ar vārda gaviļniekam piemērotu dāvanu. DāvanuServiss.lv klāstā ir simtiem pozitīvu dāvanu piedāvājumu, starp kuriem katrs noteikti atradīs to pašu labāko, aplūko jau tagad- http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/davanas-varda-diena

Dāvanas ikvienam vīrietim – viss DāvanuServiss.lv zem kategorijas “Dāvanas vīrietim”! Gan aizrautīgiem un aktīviem vīriešiem, kas mīl piedzīvojumus (lidojums ar deltaplānu virs Rīgas, lēciens ar gumiju, veikbords, izbrauciens kartingā u.c.), gan jaunu hobiju meklētājiem (alus, vīna, uzlējumu pagatavošanas kursi, klubu pokeru spēles apmācība, paukošanās apmācība u.c.), gan ēdiena baudītājiem (Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī, suši YOLO bārā, garšīgas taizemiešu vakariņas “Kotai Taizemiešu virtuvē” u.c.) un ne tikai! Ikviens vīrietis ir unikāls savās vēlmēs, tādēļ ienāc DāvanuServiss.lv un izvēlies labāko dāvanu.

Viena no pieprasītākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām – dāvanas veselībai un skaistumam, tajā skaitā šokolādes masāža. Šokolādes masāža sniedz iespēju izjust fizisku un emocionālu labsajūtu un aizbēgt no ikdienas spriedzes. Šokolādes masāža atbrīvo  ķermeni no saspringuma, stimulē asins cirkulāciju un apgādā ķermeni ar tam nepieciešamajām vielām. Ne mazāk svarīgi – masāžas procesā izdalās laimes hormons, kura iespaidā var sajust sajūtas, līdzīgas eiforijai. Tev ir iespēja izvēlēties vairāku veidu dāvanu kartes vairākās cenu kategorijās, kur atšķiras arī katra šokolādes masāža. Baudi šokolādes priekus katrā laikā, izvēloties dāvanu karti sev vai dāmai, kam patīk sevi palutināt.

DāvanuServiss.lv aizvien domā par klientu labsajūtu un ērtībām, tāpēc tagad īpašu dāvanu izlasi ar vairāk nekā 40 dažādiem piedāvājumiem var atrast arī DāvanuServiss.lv stendos Valters un Rapa grāmatnīcās! Tikmēr, ja dāvana vajadzīga uzreiz, ienāc www.davanuserviss.lv, izvēlies dāvanu, saņem to savā e-pastā un izprintē 1 minūtes laikā!