Sēta ikvienam mājoklim – Tvora.lv

sēta ikvienam mājoklim tvora.lvLai pasargātu savu īpašumu no nevēlamiem viesiem un īstenotu privātu teritoriju, norobežo to ar dzīvesvietai un videi atbilstošu žogu. Pēc personalizēta pasūtījuma žogu uzstādīšanas uzņēmums izveidos akmens un koka žogus īstajā formā un daudzumā.

Visvairāk izmantotais materiāls sētu izgatavošanā ir koks. Tie ir: askētiski un ekoloģiski, salīdzinājumā ar akmens sētām – viegli-, un lieliski iederas pie dažāda dizaina mājas. Koka sētas var montēt gan statiskā, gan arī horizontālā novietojumā, variējot ar dēļu sakārtojumu., atkarībā no individuālajām prasībām. Somijas priedes koksne pasargās no mitruma, pelējuma un kaitēkļiem, ilgi noturēs jauna žoga izskatu un kalpos ilgi.

Ja privātā teritorija ir neliela, var izmantot fundamentālāku variantu, kā piemēram akmens sētu (Gabioni). Akmens žoga konstrukcijas var būt kā dekoratīvs objekts mājas dārzā vai efektīvs izpildījums atbalsta sienai. Īstenojot ieceri par žogu no akmens konstrukcijām, var izlemt – ar lielākiem un mazākiem akmeņiem aizpildītās metāla konstrukcijas var būt kā žoga stabi starp metāla vai koka dēļiem, gan arī masīvi vienkārtas paneļi. Akmens konstrukcijas var samontēt dažādā lielumā gan žogam, gan arī dārzam un piemājas teritorijas iekopšanai u.c.

Cinkotas sētas konstrukcijas

Izvēloties moduļu žogus, saņemsiet ilga laikaposma priekšrocības. Tāda veida konstrukcijām ir estētisks izskats, konstrukcijas ir ilgstoši noturīgas un ar lielu kalpošanas periodu. Moduļu sētas ražo no plātņu dēļiem Aluzinic, kas ir apstrādāti ar sevišķu materiāla apšuvumu. Pārklājums materiālu padara korozijizturīgu, tā garantējot ilgtermiņa estētisku izskatu. Moduļu žogu uzstādīšanā izmanto augstas kvalitātes SU un TO celtniecības blokus. Tiem ir granīta piedeva un bloki izgatavoti dabīgā šķēlumā..

*SU žoga celtniecības blokiem ir liela krāsu izvēle un efektīga virsmas faktūra. Žoga bloki ir ātri un ērti samontējami, kas nodrošinās īsā laika periodā uzstādīt teritoriju ierobežojošu žogu. Vislielākā priekšrocība – nav nepieciešamas šuves.

*TO žogu celtniecības bloki ir izmantojami gan žogu, gan arī ēku fasāžu, puspagrabu celtniecībā un dekorēšanā u.tml.