PRECES UN PAKALPOJUMI, KAS NODRINA BU – TEKSTILA SERVISS

Ieejas durvis un to apkārtne ir viena no visnetīrākajām vietām mājās un īpaši publiskajā telpā. Aizturēt ūdeni, sniegu un sīkos gružus var gumijas paklāji. Gumijas paklāji tiek ražoti no nostiprinātas nitrilgumijas, tāpēc tie ir ļoti izturīgi. Pareiza ekspluatācija un regulāra tīrīšana garantē, ka gumijas paklāji kalpos ilgāku laika posmu.

Paklāju noma ir izdevīgs risinājums

Izturīgi gumijas paklāji aiztur gružus un uzsūc mitrumu, taču kā pareizi apkopt pašu paklāju?. Te palīdzēt var maināmo paklāju noma. Izvēloties šo pakalpojumu, varēsiet nedomāt par paklāju tīrīšanu! Maināmo paklāju noma nozīmē, ka paklāji tiks piegādāti, nomainīti un regulāri iztīrīti.. Maināmo paklāju noma samazina saimnieciskās izmaksas un ļauj pievērsties svarīgākām lietām.

Kā nodrošināt augstu tīrības līmeni?

Higiēnas produkti ir vajadzīgi gan darba vietā, gan mājās. Higiēnas produkti ne vien veiksmīgi tiek galā ar mikrobiem un netīrumiem, bet arī izplata neuzkrītošu smaržu. Visu vajadzīgo mājām un birojam var vienkārši atrast tirdzniecības centros un interneta veikalos. Higiēnas produkti ir ne vien tīrīšanas līdzekļi, bet arī uzkopšanas rīki un dažādi tehnoloģiskie risinājumi.
Ja gribat ilgu laiku iztikt ar vienu ziepju iepakojumu, Jums būs vajadzīgs putu ziepju dozators. Tas samazina izmaksas uz ziepēm un ūdeni. Vēl viena priekšrocība – putu ziepju dozators neļauj ziepēm nokļūt uz izlietnes un tās apkārtnes.

Parūpējaties par gaisa kvalitāti

Gaisa atsvaidzinātāji telpām ir neaizvietojami, ja jātiek galā ar nepatīkamu smaku labierīcībās. Mūsdienīgi gaisa atsvaidzinātāji var tikt lietoti arī tad, ja birojā vai mājās ir alerģijas slimnieki. Tie strādā pretēji aerosola principam – nevis maskē smaku ar vēl stiprāku aromātu, bet neitralizē smakas.

Higiēnas produkti un maināmo paklāju serviss ir tikai daļa no pakalpojumiem, ko piedāvā tekstila serviss. Plašāku informāciju par tā sniegtajām iespējām uzzināsiet šeit.
Parūpējieties par tīru un sakārtotu vidi!