PLAŠA IZVĒLE, DRAUDZĪGAS CENAS UN PATĪKAMS SERVISS – 1A.LV

SaldētavasParocīgi un nekavējoties sadzīvē svarīgo ļaus atrast un iegādāties 1a.lv plašumi. Datortehnika vai veļas žāvētājs – uzzini un salīdzini visu par kāroto produktu, izdari labāko izvēli un gaidi pirkumu pie namdurvīm!

Pārmērīgi sauss gaiss ir bieža problēma modernajos birojos un mitekļos, ko ērti risina gaisa mitrinātāji. Ieskaties 1a.lv piedāvājumā, kur atradīsi vairāku ražotāju modeļus ar atšķirīgiem tehniskajiem parametriem, kā arī piemērotību dažāda izmēra telpām – sākot no omulīgas istabas un beidzot ar plašu zāli.

Ja dzīvojamā platība nav piemērota apģērba tradicionālajai žāvēšanai pēc mazgāšanas vai ikdienas aizņemtībā tam neatliek laika, vienkāršs risinājums būs veļas žāvētājs. Preču piedāvājumā no  veikala 1a.lv pieejami dažāda tilpuma un jaudas veļas žāvētāji no tādiem elektropreču ražotājiem kā AEG, Bosch, Elektrolux un citiem. Žāvētājs atvieglos ikviena cilvēka  dzīvi, nodrošinot sausu un nēsāšanai gatavu apģērbu īsu brīdī pēc tā mazgāšanas.

Ja ledusskapja saldētava kļūst par mazu un sezonālo dārza labumu saldēšanas plānu izpildīt nevarēs, laiks apskatīt 1a.lv piedāvātās saldētavas. Vadoties pēc saldēšanasiekārtas izmēra, ietilpības, saldēšanas jaudas un plauktu izkārtojuma, atradīsi labāko modeli ģimenes vai uzņēmuma vajadzībām.

Saldētavām īpaši pievilcīgas cenas- http://www.1a.lv/liela_sadzives_tehnika/saldetavas

Sargājot no karstas saules, vēja un nokrišņiem, dārza nojumes nodrošinās patīkamu atpūtu ikvienā pagalmā, tūrisma braucienā vai festivāla telšu pilsētiņā. Piedāvājumā dažādu materiālu un dizainu nojumes, kas ne tikai būs stipras pret vides ietekmi un ilgi kalpos, bet arī vizuāli iederēsies visdažādākajos zaļo zonu iekārtojumos.

Interneta veikals 1a.lv – plaša izvēle, lielisks serviss un vienkārša iepirkšanās katram!