Kur pieejams pirmais kredīts bez maksas?

Kur pieejams pirmais kredīts bez maksasPirmais kredīts bez maksas ir īpaši izdevīgs piedāvājums, kas paredzēts ātro aizdevēju jaunajiem klientiem. Šim kredītam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu un jāatmaksā ir tieši tikpat, cik liels ir aizdevuma apmērs. Pirmais ātrais aizdevums bez maksas pašlaik Latvijā ir pieejams pie vairākām kompānijām. Viena no tām ir arī VIA SMS.

 Pirmais kredīts bez maksas ir aizdevums, kas pieejams VIA SMS jaunajiem klientiem. Šis aizdevums sniedz lielisku iespēju iepazīties ar VIA SMS piedāvāto pakalpojumu augsto kvalitāti un ātrā aizdevuma priekšrocībām, par to neko nemaksājot. Tā kā kredītam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu, jāatmaksā būs tieši tikpat, cik liels bija izsniegtā aizdevuma apmērs.

Lai arī VIA SMS piedāvā aizņemties līdz pat 300 latiem, pirmā bezmaksas aizdevuma apmērs nevar pārsniegt 150 latus. Kredītlimitu ir iespējams palielināt tikai aizņemoties un veiksmīgi atmaksājot aizdevumus. Otrā aizdevuma pie VIA SMS maksimālais apmērs var būt līdz 200 latiem, bet sākot ar trešo aizņemšanās reizi, ir iespējams saņemt kredītu līdz 300 latiem. Bez maksas ir tikai pirmais aizdevums.

VIA SMS ātrais pirmais kredīts bez maksas ir īstermiņa aizdevums, kas ir jāatmaksā laikā līdz 30 dienām. Nepieciešamības gadījumā par noteiktu samaksu ir iespējams aizdevuma atmaksas termiņu arī pagarināt. Tas ir jāizdara pirms pienāk aizdevuma atmaksas datums.

Saņemt bez maksas aizdevumu pie VIA SMS ir neticami vienkārši un ātri. Jums atliek tikai veikt dažās vienkāršas darbības:

  • Dodieties uz VIA SMS mājas lapu;
  • Norādiet vēlamo aizdevuma apmēru un atmaksas termiņu;
  • Sekojot norādēm, veiciet reģistrāciju.

Parasti kredīta noformēšana un saņemšana pie VIA SMS neaizņem vairāk par 15 minūtēm un Jums nebūs vajadzīga ķīla, galvojums vai citu formalitāšu kārtošana.

VIA SMS pirmais kredīts bez maksas ir pieejams visiem Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem, gan pilsoņiem, gan nepilsoņiem, vecumā no 20 līdz 65 gadiem. Lai saņemtu aizdevumu, nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību.