Paklāju serviss – kā tas var palīdzēt Jūsu biznesam?

Uzņēmuma telpas ir pirmais, ko redz Jūsu ofisa apmeklētāji, un pirmais iespaids rodas tieši no tā, cik tīras un kārtīgas ir birojas telpas. Arī darbinieki jutīsies labāk un būs daudz produktīvāki, ja apkārtējā vide būs sakopta.
Tāds Berendsen aprīkojums un pakalpojumi kā mikrošķiedru lupatiņas, mopi, paklāju serviss, kā arī dažādi citi risinājumi ir efektīvi palīgi ikvienā birojā un mājoklī. Kā? To uzzini lasot tālāk vai apmeklējot saiti http://ogre.pilseta24.lv/zina?slug=kads-ir-piemerotakais-paklajs-un-paklaju-serviss-jusu-uznemuma-telpam-e97696ab42/1781712!

Mopi grīdas uzkopšanai – tīras grīdas bez lielas piepūles

Berendsen mopu nomas serviss ir parocīgs – tas ir pieejams visā Latvijas teritorijā un to ir viegli pielāgot katra uzņēmuma individuālajām vajadzībām. Jūs varat izvēlēties dažādus mopu izmērus un materiālus, ko Jums piegādās Berendsen serviss, tos noteiktā laika periodā regulāri arī nomainot. Tas nozīmē, ka Jums vairs nav jāuztraucas par mopu uzturēšanu un tīrīšanu – pēc Jūsu izvēleta perioda, piemēram, nedēļas, divām vai pat mēneša, Berendsen darbinieki savāks lietotos mopus, vietā atstājot jaunus un tīrus! Ja vēlies uzzināt vairāk, apmeklē saiti http://madona.pilseta24.lv/zina?slug=uzticiet-paklaju-nomas-servisu-pieredzejusai-berendsen-komandai-ef0795de32/1780939!

Kādēļ izmantot mikrošķiedru lupatiņas?

Gan Berendsen mopi, gan iecienītās lupatiņas ir pieejamas no mikrošķiedras materiāla – tas ir neatsverams palīgs sausajai tīrīšanai, jo viegli notīra pat lipīgus, sakaltušus vai taukainus netīrumus bez ūdens palīdzības. Turklāt, veicot mitro tīrīšanu, ūdenim nav jāpievieno papildu ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi. Mikrošķiedras materiāla lupatiņas un mopi var tīrīt jebkuru virsmu, pie tam materiāla īpašā uzbūve tīrāmo virsmu arī nospodrinās!

Kas īsti ir paklāju serviss?

Rūpēties par tīrību iekštelpās ir daudz vieglāk, ja netīrumi vispār netiek ienesti ofisā – ar to Jums var palīdzēt kokovilnas un gumijas paklāji pie durvīm! Plašāku informāciju par Berendsen paklāju servisu Jūs varat izlasīt saitē http://madona.pilseta24.lv/zina?slug=uzticiet-paklaju-nomas-servisu-pieredzejusai-berendsen-komandai-ef0795de32/1780939, taču pati galvenā priekšrocība ir šāda – paklāju gumijas apakša pasargā Jūsu grīdas no bojāšanās, kokvilnas materiāls lieliski uzsūc visu lieko mitrumu no apaviem, tā neļaujot sasmērēt telpu grīdas, taču gumijas paklāji pie ārdurvīm efektīvi savāc lielos gružus, kā arī rada profesionālu iespaidu par Jūsu uzņēmumu.

Padariet sava uzņēmuma vidi patīkamu un vienmēr tīru – apskatiet Berendsen pakalpojumus saitē http://madona.pilseta24.lv/zina?slug=uzticiet-paklaju-nomas-servisu-pieredzejusai-berendsen-komandai-ef0795de32/1780939 un saņemiet pārliecinošu rezultātu!