Oriģinālas dāvanas vīrietim- Davanuserviss.lv

dāvana vīrietimJa Tu meklē dāvanu kartes, kas  to adresātam dos iespēju izbaudīt vēl nepieredzētas emocijas, ielūkojies online iepirkšanās vietnē Davanuserviss.lv. Dāvanu kartes no Davanuserviss.lv nodrošina visplašāko piedzīvojumu klāstu – ar šo dāvanu karšu atbalstu var tik saorganizēta grezna fotosesija draudzenei, nodrošināta interesanta dāvana vīrietim vai pašiem pašiem uzdāvināta romantikas pilna atpūta kompleksā “Piena muiža”. Dāvanu kartes, kuras ļaus piedzīvot dažādus piedzīvojumus, ir Davanuserviss.lv specializācija un, pateicoties šim interneta veikalam, vairs nav grūtību atrast oriģinālu dāvanu vīrietim, ģimenei vai draugiem.

FOTOSESIJA SVARĪGU MIRKĻU IEMŪŽINĀŠNAI

Laba dāvana ikvienai sievietei ir fotosesija, kuras laikā viņa varēs izcelt savu iekšējo modeli. Fotosesija ir ne vien interesants vakara aizvadīšanas veids ar draugiem, bet arī ļaus iemūžināt arī kādus dzīvē svarīgus brīžus. Fotosesija ir oriģināls iesākums augstskolas izlaidumam, vai sākums vecmeitu ballītei, bet fotosesija gaidību laikā var nākotnē kalpot par skaistu atmiņu. Katrā ziņā, jebkura fotosesija, kopā ar krāšņu kosmētiku, darīs priecīgu un sildīs dāmas sirdi. Davanuserviss.lv tiek piedāvātas dāvanu kartes visdažādākajām fotosesijām gan studijā, gan ārpus telpām.

ĪSTĀ DĀVANA VĪRIETIM IR ADRENALĪNA PILNI

Ja meitenes pārsteigt ar gaumīgu dāvanu ir salīdzinoši viegli, tad dāvana vīrietim var sagādāt vismaz nelielas grūtības. Taču Davanuserviss.lv ir parūpējies par to, lai labākā dāvana vīrietim būtu atrodama tikai ar pāris minūtēs. Kā piemēram, izbrauciens ar vučko ir piemērota dāvana vīrietim, kas ir sajūsmā lielu ātrumu un asas sajūtas, savukārt alus pagatavošanas kursi varētu būt laba dāvana vīrietim, kas grib kaut ko radīt pats. Ienāc Davanuserviss.lv un Tu īsā laikā atradīsi dāvanu kartes, kuras spēs iepriecināt jebkuru Tev tuvu vīrieti.

PIENA MUIŽA ATPŪTAS CIENĪTĀJIEM

SPA procedūru mīļotājiem īpašos brīžos būs priecīgi saņemt dāvanu kartes no viesu nama kā “Piena muiža”. Davanuserviss.lv dāvanu klāstā ir iespēja gan aizvadīt brīvdienas kompleksā “Piena muiža”, gan izbaudīt tur vienkārši pirts pievakari. “Pirts muiža” nodrošina arī tādu iespēju kā pāris dienu atpūta grūtniecēm, un speciāli sagatavotus romantiskus pārsteigumus pāriem. “Piena muiža” – ikviena iespēja atslēgties no ikdienas rūpēm ikvienam!