ORILAS VANAS STKOS – IEPRIECINI SEVI UN SEV MĪĻOS

Interneta veikals dāvanas www.davanuserviss.lvDavanuServiss.lv ir zināmākais dāvanu karšu tirgotājs, kas sniedz iespēju katram atrast oriģinālas dāvanas, kas izcelsies uz pārējo fona! DāvanuServiss.lv tika atvērts 2007. gadā kā ActivityGifts filiāle.

DavanuServiss.lv sortimentā ir simtiem dažādas oriģinālas dāvanas katrai dzīves situācijai. Izbrauciens ar jahtu, SPA, šokolādes masāžas un citas romantiskas dāvanas, dzimšanas dienas dāvanas un pārsteigumi citiem svētkiem – viss vienuviet!

Dzimšanas dienas dāvanas un dāvanas vārda dienā – DāvanuServiss.lv dāvanu karšu sortimentā var sameklēt interesantas dzimšanas dienas dāvanas jebkura vecuma cilvēkam, jebkurai gaumei. Izsmalcinātas vakariņas dažādos restorānos un krodziņos, relaksējošas masāžas un skaistumkopšana, aktīvā atpūta pie dabas vai interesanti kursi – tas viss un vēl vairāk piedāvājumu pieejami Tavai izvēlei! Bet, ja meklē oriģinālas dāvanas vārda dienā – atradīsi braukšanas un dejošanas nodarbības, izbraucienu zirga pajūgā Vecrīgā, izjādi ar poniju bērniem, filcēšanas nodarbības vai atraktīvās bārmeņu nodarbības un vēl vairāk! DāvanuServiss.lv klāstā ir simtiem interesantu dāvanu piedāvājumu, starp kuriem ikviens varēs piemeklēt to īpašo dāvanu!

Brauciens ar kvadraciklu ekstrēmāku sajūtu cienītājiem – izmanto perfektu iespēju iesaistīties jautrā izklaidē – izbraucienā ar kvadraciklu pa laukiem, smilšu karjeriem, mežiem vai pat bezceļiem, nonākot tur, kur ikdienā parasti neesam. Brauciens ar kvadraciklu palīdzēs nedomāt par ikdienas darbiem, sajust enerģijas pieplūdumu, gan arī gūt gandarījumu pēc pievarētajām grūtībām. Visus piedāvātos izbraucienus ar kvadracikliem var apskatīt DāvanuServiss.lv mājas lapas sadaļā “Braukšana”. Izbrauciens ar kvadraciklu iespējams – Rīgā un Ādažos, kā siltajos vasaras mēnešos, tā visos gadalaikos, atkarībā no izvēles.

Viena no pieprasītākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām – dāvanas veselībai un skaistumam, piem., šokolādes masāža. Šokolādes masāža ir perfekts veids, kā atdzīvināt ādu, to barojot, mīkstinot un tonizējot. Kakao veicina laimes hormona izstrādāšanos smadzenēs, kas atbrīvo no sliktām emocijām, novērš sliktu pašsajūtu un visbeidzot vērš laimīgāku. Tev ir izdevība iegādāties vairāku veidu dāvanu kartes dažādās cenu kategorijās, atkarībā no izvēlētās šokolādes masāžas veida. Izbaudi šokolādes priekus jebkurā laikā, izvēloties dāvanu karti sev vai dāmai, kas mīl sevi palutināt.

Visu DāvanuServiss.lv dāvanu karšu derīguma termiņš ir 12 mēneši. Dāvanu kartes var saņemt vienas minūtes laikā e-pastā, izņemt karti Riga Plaza un DāvanuServiss.lv birojā, ar kurjera vai pasta starpniecību visā Latvijā. Ienāc www.davanuserviss.lv un atrodi citas oriģinālas dāvanas jebkurā diennakts laikā!