NORVĒĢU VALODAS KURSI UN CITAS APMĀCĪBAS

Svešvalodu zināšanas mūsdienās ir ļoti nozīmīgas, īpaši, ja strādājat multinacionālā vidē, esat students. Lai svešvalodas saprašana un komunikācija tajā noritētu bez misēkļiem, par palīgu var kļūt valodu kursi un citi ar valodu saistīti pakalpojumi.
ANGĻU VALODAS KURSI DAŽĀDĀM VAJADZĪBĀM
Angļu valoda, bez šaubām, ir pats populārākā valoda, tādēļ to iemācīties svarīgi šķiet daudziem. Angļu valodas kursi paredzēti gan pieaugušajiem, gan bērniem un pusaudžiem – apmācības var notikt dažādos laikos, vietās, veidos. Izvēlieties tos angļu valodas kursus, kas ir visvairāk piemēroti dzīves ritmam un prasībām!

JAUTRĪBA UN PIEDZĪVOJUMI BĒRNU NOMETNĒS
Labs veids, kā apgūt zināšanas, ir apmeklēt nometnes – tajās tiek organizētas tematiskas aktivitātes, kas palīdzēs pilnveidot svešvalodu zināšanas. Nometnēs darbojas ne tikai vietējie pasniedzēji, bet arī ārzemju pasniedzēji. Tas palīdz labāk saklausīt, precīzāk izrunāt vārdus un teikumus un atraisīties sarunai.

NORVĒĢU VALODAS KURSI

Esat domājis par atpūtu vai dzīvi Norvēģijā? Bet varbūt ir iecere dibināt biznesa kontaktus ar šīs valsts uzņēmējiem? Ja tā, tad Jums var noderēt norvēģu valodas kursi. Gluži tāpat kā citas apmācības, arī norvēģu valodas kursi tiek organizēti dažādās variācijās – izvēlieties to, kas visvairāk atbilst Jūsu prasībām.

TULKOJUMU BIROJA PAKALPOJUMI
Nepieciešams pārtulkot kādu tekstu? Tādā gadījumā arī vērts doties uz kādu no tulkošanas birojiem, jo tie piedāvā gan mutiskos, gan rakstiskos tulkojumus. Tāpat piedāvājumā arī īpašie tulkojumi, piemēram, tulkošana zīmju valodā un filmu dublēšana.

KONFERENČU TULKOŠANA VIEGLĀKAI SAZIŅAI
Konferenču tulkošana ir ļoti noderīga dažādu pasākumu rīkošanā. Protams, gan pasākuma rīkošana, gan konferenču tulkošana ir jāplāno laikus, tādēļ noderīgi var būt arī dažādi papildus pakalpojumi, piemēram, konsultācijas, tekstu materiālu maketēšana, palīdzība viesnīcu rezervēšanā un citi.

Norvēģu valodas kursi un cita veida apmācības, tulkojumi un citi pakalpojumi Jūs ievedīs aizraujošajā svešvalodu pasaulē!