NOJUMES ĪRE PASARGĀS NO ĀRĒJO APSTĀKĻU NEPROGNOZĒJAMĪBAS

Gatavojot pasākumu brīvā dabā, sevišķi vēsākā laikā, ir svarīgi nodrošināties ar piemērotu aprīkojumu, tādēļ noderēs ne tikai nojumes īre, bet tāpat arī, piemēram, gāzes sildītāju noma. Jautrākam pasākumam būs noderīga arī bāra letes noma, kura ļaus bārmeņus izvietot jebkur pasākuma teritorijas ietvaros.

Galvenais, ko nebūtu labi aizmirst, tad, ja organizējat āra pasākumu, ir nojumes īre, jo nav iespējams paredzēt, vai laika apstākļi negaidīti nepaliks netīkami. Pie pieredzējušiem uzņēmumiem nojumes īre ir noderīgs un izdevīgs pakalpojums, jo nojume tiks ne tik vien atvesta, bet arī uzstādīta nepieciešamajā vietā. Nojumes īre būs krietni izdevīgāka par nojumes pirkšanu, turklāt būs iespējams izvēlēties konkrētam pasākumam atbilstošāka apjoma telti.

KĀZU TELTS NOMA – SERVISS ĪPAŠAM PASĀKUMAM

Kāzu svinības ārā ir izteikta tendence arī Latvijā, un šada specifiska veida pasākumam nebūs derīga parastas nojumes īre – tāpēc Jums ir nepieciešama elegatnas kāzu telts noma. Kāzu telts noma no vienkāršas nojumes īres atšķirās ar to, ka kāzu teltis ir greznākas un tiks arī izdekorētas tā, lai ir piemēroti svinīgas. Lai Jūs būtu pārliecināti par kāzu izdošanos, vēlams, lai kāzu telts noma būtu pasūtīta pie pieredzes bagāta uzņēmuma.

Piedāvājumu aplūko šeit- http://akurats.com/lv/telts-noma-kazam/

GĀZES SILDĪTĀJU NOMA – PAKALPOJUMS VĒSĀKIEM BRĪŽIEM

Gāzes sildītāju noma būs tāds papildus seviss, kurš būs noderīgs pasākumu organizētājiem, it sevišķi vēsākos gada laikos. Gluži tāpat gāzes sildītāju noma ir ļoti noderīgs pakalpojums tādos gadījumos, ja pasākums notiek naktī. Ierasti gāzes sildītāju noma iekļauj sildītāju piegādi, atbilstošās gāzes balonu un arī to demontāžu pēc pasākuma.

ĒRTA IR ARĪ BĀRA LETES NOMA

Gadījumā, ja gribat pasākumā viesiem pasniegt kokteiļus, liederīgs papildserviss ir bāra letes noma. Pārvietojamās bāra letes noma ļaus pašam izdomāt konkrētu vietu, kurā pasākumā strādās dzērienu gatavotāji, pie tam bāra letes noma dos iespēju arī piemērot bāza izvietojumu Jūsu pasākuma kopējam dizainam.

Lai vai kas Jums ir vajadzīgs – nojumes īre, gāzes sildītāju noma vai bāra letes noma – pieņemiet lēmumu pasūtīt pakalpojumus no speciālistiem!