NAUDAS KREDĪTS TAVU PLĀNU REALIZĒŠANAI – VIASMS.LV    

ātrais aizdevums viasms.lvViena no iespējām, ko sniedz šis tehnoloģiju laikmets, ir naudas kredīts internetā. Tas ir lielisks risinājums situācijās, kad steidzami vajadzīga salīdzinoši neliela naudas summa.

Naudas kredīts internetā ir parocīgs veids kā īsā laikā tikt pie sev vajadzīgās naudas summas.

VIA SMS ir aizdevējs, kura piedāvājumā ir dažādi aizdevuma veidi- piemēram, naudas kredīts.

VIA SMS nodrošinātais naudas kredīts lieliski piemērots lielāku pirkumu veikšanai . Tā atmaksas termiņš iespējams no trīs līdz divpadsmit mēnešiem. Maksimālā aizdevuma summa ir 1500 eiro.

Naudas kredīts pie VIA SMS tiek izsniegts personām , kas sasniegušas divdesmit gadu vecumu. Svarīgi, ka, liela nozīme ir kredītvēsturei- tā nedrīkst būt negatīva.

 NAUDAS AIZDEVUMI IKVIENAM

Naudas aizdevumi ir noderīgs risinājums dažādās situācijās . Kā minēts, arī VIA SMS nodrošina dažāda apmēra aizdevumus, lai ikviens varētu izvēlēties atbilstošāko.

VIA SMS piedāvājumu klāstā ietilpst ne tikai ilgtermiņa , bet arī īstermiņa naudas kredīts – naudas aizdevums līdz algai. Šis aizdevuma veids ir piemērots, ja vajadzīgā summa ir salīdzinoši neliela. Naudas aizdevums pieejams ātri un vienkārši- tikai piecpadsimt minūtēs.

Ātrais aizdevums tiek izsniegts līdz pat 500 eiro . Jāpiebilst , ka pirmajam aizdevumam maksimālā aizdevuma summa ir EUR 200. Tomēr jaunie klienti aizdevumu var saņemt ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem- pirmais kredīts pie VIA SMS ir bez maksas. Tas nozīmē- atdod tieši tik, cik aizņēmies.

Klientu ērtībām VIA SMS strādā katru dienu no no 8 līdz 22.