LABS RESTONS AR TERASI – IZBAUDI GARDU MALTI

Katram ir vajadzīga laba atpūta. Ja labi atpūsties , par lielisku variantu var kļūt Baltvilla – viesnīca ar daudzveidīgām atpūtas iespējām.

Baltvilla ir lieliska vieta, kur uzrāt spēkus vienam, kopā ar draugiem vai ģimeni. Šī četrzvaigžņu viesnīca nodrošina augsta līmeņa apkalpošanu katram klientam. Tiek nodrošināta laba atpūta mūsdienīgi iekārtotos numuriņos, restorāns, SPA centrs un sporta centrs. Kompleksā atrodas arī veselības centrs Baltezers.

 

VESELĪBAS CENTRS BALTEZERS – RŪPĒS PAR TAVU VESELĪBU

Baltvilla piedāvājumā ietilpst SPA centrs, kas nodrošina augstvērtīgas procedūras – piemēram, sejai un ķermenim, masāžas un izsmalcinātus SPA rituālus sievietēm, vīriešiem un pāriem.

 

VESELĪBU VEICINOŠAS NODARBĪBAS

Viesnīcas teritorijā atrodas arī veselības centrs Baltezers, kas realizē dažādus medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus, kas ikvienam tā apmeklētājam palīdzēs justies labāk un mundrāk. Veselības centrs piemērots gan bērniem, gan pieaugušajiem. Veselības centrs īsteno dažādas individuālās un grupu nodarbības, piemēram, fizioterapiju, zemūdens masāžas un ūdens terapiju, ārstnieciskās skaistumkopšanas procedūras, ārstnieciskās masāžas un vingrošanu, kā arī daudz ko citu. Ieskaties Baltvilla.lv un uzzini sīkāk!

 

BALTVILLA KOMPLEKSĀ ARĪ SPORTA CENTRS

Tiem, kuri vēlas uzlabot savu fizisko formu, patiks būs sporta centrs. Tas piedāvā dažādus trenažierus, hanteles un svaru stieņus, turklāt darbībā pielietotā sistēma ļauj piemērot slodzi katram cilvēkam individuāli. Sporta centrs piedāvā arī velotrenažierus un tredmili, kas ir lieliski palīgi cīņā ar lieko svaru. Tiem, kuriem labāk patīk grupu nodarbības, sporta centrs sagatavojis īpašu piedāvājumu – iespēju piedalīties jogas, pilates, aerobikas, topošo māmiņu vai citās nodarbībās no plašā piedāvājuma klāsta, un iegūt lielisku pašsajūtu un labu fizisko formu.

 

LABS RESTORĀNS ĪSTIEM GARDĒŽIEM

Baltvilla piedāvājumā arī labs restorāns ar terasi gardākiem svētkiem vai atpūtas piepildītai ikdienai. Mūsdienīgais restorāns Baltvilla ļauj izbaudīt nesteidzīgu un gardu maltīti gan darba dienā, gan nedēļas nogalē un svētku reizēs. Restorāns atrodas tikai 15 minūšu braucienā no Rīgas, taču dod iespēju izbaudīt patīkamu un relaksējošu atmosfēru priežu ielokā. Restorāns Baltvilla ir lieliska izvēle, ja esi gardēdis vai gribi iepriecināt savu mīļoto cilvēku, draugus vai kolēģus ar izcili gardām vakariņām, pusdienām vai vēlajām brokastīm. Labs restorāns nozīmē izcilību it visā – ēdienā, apkalpošanā, interjerā.

 

Vēlies atpūsties no ikdienas darbiem, lai uzkrātu enerģiju turpmāko plānu realizēšanai? Dodies uz Baltvilla! Labs restorāns, skaisti numuriņi un sakopta vide Tevi gaida Baltezera krastā.

https://www.baltvilla.lv/