KVALITAVI RU, KOKU UN KMU SDI, APOLPES AR 100% GARANTIJU NO BAKKER

bakker-holland.lv sēklas internetāPavasaris ir gadalaiks, kas ir konkrētā gada dārzkopības laika sākums, tādēļ pilnīgi noteikti vajadzīgs laikus iegādāties vajadzīgos izejmateriālus. Interneta veikals Bakker-Holland.lv klientiem piedāvā ievērojamu sēklu, koku un krūmu, augļu koku stādus, daudzgadīgu augu un rožu stādus .

Bakker ir lielākais dārza preču piegādātājs Eiropā , to apliecinot ar vairāk nekā 60 gadu ilgo darbības laiku. Viens no pieprasītākajiem produktiem no Bakker kataloga ir sīpolpuķes, ko var stādīt gan tieši dārza dobēs, gan puķu kastēs. Iegādājieties savam dārzam piemērotāko – vairāk nekā 100 iespēju. Viena no pieprasītākajām izteiksmīgām sīpolpuķēm ir begonija, kas zied no vasaras līdz pat rudenim. Pildītās, nokarenās begonijas, bārkstainās un vēl citas interesantas un neierastas puķes. Sīpolpuķu atvērumā jūs varat sameklēt arī īrisu, narcišu, gladiolu puķu sīpolus, ko ierasts stādīt puķu dobēs.

 Bakker-Holland.lv lielā piedāvājuma klāstā rožu stādi – miniatūras rozes, klājeniskās rozes u.c. -, jebkura no šķirnēm būs piemērota kā mazākā, tā arī lielākā mājas dārzā. Gar mūra sienu vai pie lapenes varar mēģināt iestādīt vīteņrozes . Bet tam dobju izplānošanā paredziet vietu lielziedu rozēm, kas apburs ar bagātīgu ziedu ražu un patīkamu aromātu. Bakker rozēm tiek piešķirta 5 gadu garantija, kas apliecina stādu augsto kvalitāti un ilgtspējīgu ziedēšanu.

Interneta veikala dārzkopības katalogā atrodams arī bagātīgais puķu un dārzeņu sēklu, garšaugu un augļu sēklu klāsts no uzņēmuma Bakker Hillegom. Lai jūsu mazdārziņā būtu praktisks vitamīnu kokteilis, veiciet pasūtījumu meža zemeņu sēklas, ko iespējams audzēt gan kā kā ogu kultūru, gan dekoratīvo augu ar vitamīniem bagātiem augļiem. Turpat varēsiet pasūtīt eksotisko augļu sēklas – melones, arbūzi, ēdamo fizāli, spinātzemenes. Ja nebaidāties eksperimentēt ar eksotisko augļu garšošanu un vienlaikus esat liels konditors, mazdārziņā diezgan labi iederēsies kivano jeb ragainais melongurķis. Tas ir ne tikai lielisks vitamīnu avots – to varēs lietot kā sastāvdaļu desertiem un augļu salātiem. Vairāk nekā 200 dažādas dārzeņu, augļu sēklas!

Interneta veikals Bakker-Holland.lv ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi dod garantiju augstvērtīgu un ražīgu sēklu, stādu iegādei. Lai gaidāmajā sezonā jūsu mazdārziņš plauktu un sajūsminātu ar spilgtu krāsu gammu, veiciet pasūtījumu laicīgi. Mājaslapā Bakker-Holland.lv varēsiet sameklēt dažādus dārzkopības ieteikumus krūmu un koku stādīšanā un kopšanā, ziemas dārza veidošana un citas rekomendācijas. Koku un krūmu stādi, daudzgadīgu ziedu sēklas, augu kopšanas līdzekļi, dārza instrumenti un tehnika un vēl citi.