Kur pieejama lēta octa? Pie iizi.lv

OCTAOcta apdrošināšana – pirms noformē, salīdzini!

Octa apdrošināšana ir zināmākais no apdrošināšanas variantiem – par negadījuma izraisīšanu atbildīgais spēkrata vadītājs bieži neapzinās to, kādas ir viņa rīcības potenciālās sekas. Tādēļ, cenšoties novērst šādu situāciju iespējamību, un vēloties motivēt autovadītājus kļūt atbildīgākiem, ir radīta sodu sistēma, kas nosaka – ja tiek braukts bez Octa polises, tiek piešķirti soda punkti. Tāpēc, ja arī Tev aktuāla octa polise, uzzini, kur un kā noformējama izdevīga octa polise un, kas jāņem vērā, to iegādājoties.
Kā jau norādīts, octa apdrošināšana ir obligāta visiem transportlīdzekļu īpašniekiem – Octa apdrošināšana sedz zaudējumus, ja transporta līdzekļa vadītājs tos radījis citām personām vai to mantai. Ja īpašnieks citai personai lietošanā izsniedzis transporta līdzekli, kurai nav octa polise vai arī beidzies termiņš, apdrošināšanas līgumu slēdz automašīnas tiesīgais lietotājs. Jāpiemin, šis pienākums nav attiecināms uz tiesīgajiem lietotājiem, kas ir darba tiesiskajās attiecībās

Kur pieejama lēta octa?

Daudzi, izvēloties apdrošināšanas polisi, izvērtē, kāda ir tās cena. Ja nepieciešama lēta octa, ieteicams salīdzināt vairākas opcijas un tad lemt, kura octa polise ir atbilstošākā. Jāatceras, ka tas, cik lēta octa pieejama, atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, apdrošināšanas kompānijas noteikumiem, polises termiņa, transportlīdzekļa veida, izlaiduma gada un reģistrācijas vietas. Salīdzināšanu visparocīgāk un ātrāk izdarīt online režīmā – norādot octa kalkulatoros nepieciešamos datus, ērti var uzzināt, cik tad polise izmaksās. Turklāt pieejama arī octa internetā. Tas nozīmē – kad piemeklēta lēta octa, to uzreiz arī iespējams nopirkt. Pirms pirkt octa interneta, gan vajadzētu noskaidrot par visiem līguma noteikumiem un nepieciešamības gadījumā jautāt atbalstu apdrošināšanas ekspertiem.

Daudzi šoferi jau zina, ka lēta octa ērti un parocīgi nopērkama internetā. Tomēr neskaidrības ir ar citiem jautājumiem – piemēram, vai octa polise izdrukātā veidā jāved līdzi, braucot pa mūsu valsti vai ārpus tās. Atbilde ir- nē, likums vairs neprasa, ka automašīnā jāievieto uzlīme vai izdrukāts apliecinājums, ka octa apdrošināšana ir nopirkta – tas jau ir redzams datu bāzēs. Savukārt dodoties ārpus Latvijas gan ir vajadzīgs rakstveida apliecinājums, ka octa polise patiešām ir iegādāta.

Kāpēc pirkt octa internetā?

Noformēt Octa polisi ir ļoti vienkārši – izvēlies piemērotāko , iegādes un apmaksas veidu. Ja vēlies apdrošināšanu nokārtot ātri, pērc octa internetā! Turklāt papildus iespējams iegādāties ne vien octa internetā, bet arī izdevīgu Kasko polisi!
Octa vajadzīga ikvienam autovadītājam, kas ar spēkratu piedalās ceļu satiksmē, taču par to nav vajadzības pārmaksāt – pērc Octa internetā un ietaupi!