KRĒSLU UN GALDU ĪRE TAVAM PASĀKUMAM

Drīz vien sāksies gada siltā sezona, kas nozīmē arī dažādus pasākumus. Neatkarīgi no tā, vai pasākums plānots telpā vai brīvā dabā, tam nepieciešams atbilstošs inventārs. Tā iegāde ne vienmēr ir izdevīgākais risinājums, tādēļ katrs var apsvērt iespēju vērsties pie Akurats.lv komandas.
Akurats.lv piedāvā plašu pasākumu inventāra klāstu. Piemēram, teltis un nojumes. Telts noma būs lieliska iespēja izvēlēties tieši tavam pasākumam atbilstošāko risinājumu! Nojumes noma būs labs risinājums gan dažādos festivālos un tirdziņos, gan arī privātos svētkos.

Ja pasākumam nepieciešami arī krēsli, ieskaties Akurats.lv piedāvājumos! Krēslu noma ir lielisks risinājums brīžos, kad krēsli vajadzīgi uz salīdzinoši neilgu laiku.

Būtiski atzīmēt, ka sortimentā arī galdi! Tiek piedāvāti gan stāvgaldi, gan banketu galdi. Pie gaumīgajiem stāvgaldiem, ērti apsēsties varēs četri cilvēki. Savukārt banketu galdi pieejami divos dažādos izmēros. Šie apaļie galdi izceļas ar elegantu dizainu, tādēļ iederēsies jebkurā interjerā.

Krēslu un galdu noma – iespēja izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam atbilstošāko aprīkojumu, turklāt – tādā skaitā, kāds tas nepieciešams. Krēslu un galdu īre ir arī lielisks variants, kā ietaupīt, jo nav jādomā, kur uzglabāt mēbeles , kad pasākums būs beidzies.

Gada siltā sezona ir lieliskākais laiks arī ballītēm. Akurats.lv piedāvājumu klāstā arī bāra krēsli un pat bāra lete! Izvēloties šo aprīkojumu, vari būt drošs, ka ballītes viesi šo pasākumu atcerēsies vēl ilgi!

Ja plāno brīvdabas pasākumu, kurš turpināsies arī vakarā vai naktī, būtiski parūpēties par tā apmeklētāju labsajūtu, izvēloties piemērotus sildītājus. Akurats.lv piedāvājumā gāzes sildītāji, kas ērti novietojami, piemēram, nojumē vai teltī. Aprēķinot, cik šādi sildītāji nepieciešami konkrētajam pasākumam, jāņem vērā, ka viena šāda sildlampa siltumu nodrošina apmēram 20 kvadrātmetrus lielai platībai.

Izmantot Akurats.lv piedāvātos pakalpojumus ir vienkārši un ērti. Vēlamais aprīkojums tiks nogādāts pasākuma norises vietā, kā arī uzstādīts un demontēts , kad pasākums būs beidzies. Akurats.lv – viss skaistiem svētkiem!