KOŠS DĀRZS KOPĀ AR BAKKER!

rozes, krūmu rozes bakker-holland.lvAr Bakker-Holland.lv jūsu dārzkopības sezona ieies jaunā līmenī! Plašajā interneta veikala katalogā jūsu vajadzībām ievērojams rožu stādu, dzīvžogu un koku stādi, dārzeņu, augļu un ziedu sēklu piedāvājums ērti un pārskatāmi. Veiciet pasūtījumu jau tagad un baudiet dārza burvību jau tuvākajos mēnešos.

Kā viens no Bakker-Holland.lv produktiem ir puķu sīpoli iekštelpām un dārzam. Sīpolpuķes no Bakker ir ar 100% garantiju. Pavasara darba ietvaros sīpolpuķes var vienkārši iestādīt puķu kastēs, ko vēlāk novietot uz terases vai balkona, kā arī tieši zemītē dārzā, jo to pilnbriedumā sajūtīsiet burvīgu ziedu aromātu un teicamu gaisotni. Narcises, īrisi, begonijas, kallas, anemones un citas sīpolpuķu šķirnes atrodamas Bakker katalogā. Augu kopšanai nav vajadzīgas speciālas zināšanas, vien atliek uzzināt par to augsnes prasībām un ziedēšanas laikaposmu.

 Bakker katalogā atradīsiet rožu stādi – daudzziedu vīteņrozes, stumbra rozes, krūmu rozes un vēl citas ( http://www.bakker-holland.lv/rozes/kr-mu-rozes/ )-, kas ļoti labi iederēsies kā mazākā, tā arī lielākā mājas dārzā. Miniatūras rozes iespējams stādīt dekoratīvajos podos un nolikt uz terases vai platām palodzēm. Savukārt no dzīvžogu rozēm var izveidot izteiksmīgu un dabisku pagalma robežu vai pat pagalma istabu.

Interneta veikala dārzkopības katalogu papildina arī plašais dārzeņu un puķu sēklas, garšaugu un augļu sēklas klāsts no uzņēmuma Bakker Hillegom. Nodrošinot dabai draudzīgu un ekoloģiski tīru vitamīnu kompleksu savā piemājas dārziņā, iegādājieties meža zemeņu sēklas, tās var audzēt gan kā kā ogu kultūru, gan dekoratīvo augu ar vitamīniem bagātiem augļiem. Turpat varēsiet iegādāties tropisko augļu sēklas – ēdamo fizāli, arbūzu, melones sēklas. Vairāk nekā 200 dažādas dārzeņu, augļu sēklas!

Ienāciet Bakker-Holland.lv un realizējiet savu sapni par burvīgu pagalmu. Ar Bakker starpniecību jums ir iespēja iegādāties dažādus dārza piederumus, kā, piemēram, dekoratīvos puķu podus, laistīšanas preces, dārza figūras un citas preces. Apskatiet Bakker-Holland.lv klāstu un pasūtiet jau tagad!