KOKA, MELA U.C. VEIDA TAS PIE UZŅĒMUMA “TVORA” SPECLISTIEM

Sētu izgatavotāju uzņēmums “Tvora” dod iespēju pasūtīt sētas, ko teicami var pielāgot ikvienas teritorijas un jūsu īpašuma prasībām. Ja šobrīd esat žoga meklējumos, ieskatieties uzņēmuma “Tvora” sniegtās opcijas. Moderni un klasiski sētu risinājumi, kuri jūsu teritoriju spēs pasargāt no nelūgtiem viesiem un dos drošības sajūtu.

Uzņēmuma mājaslapā Tvora.lv atradīsiet dažādus veidus, kas pasargās teritoriju, tam piešķirt elegantu un kvalitatīvu iežogojumu. Klasiskā dizaina faniem piemērots ir koka žoga risinājums, kas ļoti labi iederēsies kā laukos, tā arī pilsētā. Koka sētas tiek ražotas no priedes koksnes , kas garantē ļoti ilgu kalpošanas laiku , un Vācijā ražotie speciālie koksnes pārklājumi pasargās koksni pret pelējuma un mitruma sēnīti, saules ietekmi u.c. laikapstākļiem. Ja vēlaties sētu ar elegances momentu, Tvora.lv piedāvā izgatavot metāla žogu no karsti cinkota tērauda. Metāla sētas izplānošanā var domāt par akmens žoga Gabioni akcentu.

Apskaties arī mobīlo sētu piedāvājumu ŠEIT!

Lielākas zonas norobežošanai vēlams variants PVC jeb plastmasas tipa sēta. Tam ir zemas izmaksas un salīdzinoši vienkārša montāža. Plastmasas žogs nepakļaujas laikapstākļu nelabvēlīgajai iedarbībai un spēj noturēt ļoti labu vizuālo izskatu pat 50 gadu garumā. Tvora.lv mājaslapā varat izraudzīties iežogojumus lielākām teritorijām – metāla stiepļu žogus. Tie ir ļoti labi piemēroti zonas aizsargāšanai no meža dzīvniekiem un svešiem viesiem. Piemērots risinājums meža nožogošanai.

UAB “Tvora” ir jomas speciālists ne tikai teritorijas žogu veidošanā, bet arī vairāku vārtu sistēmas kompleksu izveidošanā un montēšanā. Metāla vai koka konstrukciju bīdāmie, veramie, automātiskie vārti un vārtiņi pēc individuāliem pieprasījumiem. Ja jums ir radušās neskaidrības par jūsu īpašumam piemērotāko variantu, interesējieties pie UAB Tvora speciālistiem, rakstot e-pastu uz info@tvora.lv vai zvanot pa telefonu 6 788 1043. Speciālisti no “Tvora” piedāvās piemērotāko teritorijas iežogojuma risinājumu!