Kas transportlīdzekļu vadītāju 95 kods un to kursi?

 

95.koda kursiB KATEGORIJAS TIESĪBAS – NEBŪS GRŪTI, JA IR ĪSTĀ APMĀCĪBU IESTĀDE!

Varbūt Jūs šobrīd vēlaties noskaidrot, kur visērtāk ir mācīties, lai iegūtu B kategorijas tiesības? Vai varbūt B kategorijas tiesības Jums jau kabatā, bet ir nepieciešams kaut kas tik īpašs kā ADR kursi, jo jāapgūst bīstamo kravu pārvadāšana? Izziniet, kur vislabāk izejami dažādi ar transportu vadīšanu saistīti apmācību kursi un arī obligāti nepieciešamie pirmās palīdzības kursi autovadītājiem tālāk!

LIELĀKĀ DAĻA AUTOSKOLU PIEDĀVĀ IEGŪT B KATEGORIJAS TIESĪBAS

B kategorijas tiesības ir iespējams nolikt kad pabeigta principā jebkāda autoskola, bet vienas no zināmākajām ir Mustangs, Fortuna, Vanags kā arī autoskola CredoAutoprieks. Ierasti B kategorijas tiesības ir iespējams saņemt, pēc tam, kad veiksnīgi nolikts teorijas un prakses eksāmens, turklāt arī vajadzīgs, lai būtu izieti arī pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Lai varētu izvēlēties sev piemērotāko skolu, ieteicams uzklausīt draugu, kuri jau saņēmuši B kategorijas tiesības, pieredzi, kā arī apskatīt autoskolu mājaslapās pieejamo tekstu.

IZVĒLIETIES TĀDU SKOLU, KAS BŪS TUVU MĀJĀM

Izvēloties autoskolu, padomājiet par to, cik tieši netālu no Jūsu dzīvesvietas atrodas autoskola, piemēram, Mustangs pamatā darbojas tik vien Rīgā. Ja rodas vēlme apgūt zināšanas ne Rīgā, ieteicams uz citu autoskolu, piemēram, filiāles reģionos ir skolām Fortūna un Vanags. Savukārt autoskola CredoAutoprieks piedāvās īpaši plašu tīklu tādās pilsētās kā Liepāja, Ventspils, Daugavpils, Sigulda un Jelgava. Profesionālajiem transportlīdzekļu vadītājiem noder arī vadītāju 95 kods kursi, kas pieejami autoskolā Credo Autoprieks.

AUTOSKOLĀS – PIEEJAMI ARĪ PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM

Lai Jūs tiktu pielaists pie autovadīšanas eksāmena, jāpabeidz pirmās palīdzības kursi autovadītājiem un arī medicīniskā komisija. Šādus pakalpojumus arī var iegūt atseviški, bet gandrīz visas autoskolas nodrošina šādus papildu kursus par papildu samaksu. Parasti pirmās palīdzības kursi autovadītājiem ir ērtāki autoskolu ietvaros, tādēļ pirms skolas izvēles pārbaudiet, vai tā šos kursus nodrošina.

ADR KURSI – JA NEPIECIEŠAMS PĀRVADĀT BĪSTAMAS KRAVAS

Gadījumā, ja Jums būs vajadzīgi ADR kursi, tad no iepriekš minētajām autoskolām šos kursus varēs nodrošināt tikai divas no tām – Fortuna un arī autoskola CredoAutoprieks. ADR kursi sastāv no divām daļām – pamata kursa un papildu kursa pa to, kā pārvadāt cisternas. Tad, ja vēlaties vēl noskaidrot vēl vairāk, no kā sastāv ADR kursi un kā būtu veicama bīsmamo kravu pārvadāšana, īpaši izvērstu informāciju savā mājaslapā piedāvā autoskola CredoAutoprieks. Pēc apmācību iziešanas bīstamo kravu pārvadāšana būs saprotama un droša, galvenais ir izvēlēties īsto skolu!