Kā izdevīgi apdrošināt savu auto? Ienāc un uzzini iizi.lv

octa poliseVisi auto īpašnieki zina, cik svarīga ir auto apdrošināšana. Ja arī Tev būtiska auto apdrošināšana, ieskaties iizi.lv piedāvājumā, kur nopērkama gan izdevīga octa polise, gan arī pieejama kasko apdrošināšana. Turklāt apdrošināšanu ērti iespējams noformēt iizi.lv mājaslapā.

Octa likums paredz, ka katram transportlīdzekļa īpašniekam  ir obligāti jābūt apdrošinātam ar Octa . Octa ir obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļa apdrošināšana. Bez Octa transportlīdzeklim nav tiesību piedalīties ceļu satiksmē. To, cik maksās Octa polise, nosaka vairāki faktori, piemēram, transportlīdzekļa veids, masa un vecums.

OCTA LIKUMS

Apdrošināšanas kārtību nosaka Octa likums. Octa likums reglamentē tiesiskās attiecības starp sauszemes transportlīdzekļu īpašniekiem un apdrošinātājiem sakarā ar transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligāto apdrošināšanu nolūkā aizsargāt ceļu satiksmes negadījumos cietušo mantiskās intereses. Octa likums norāda, ka ir vairāki apdrošināšanas līguma veidi – standartlīgums, kompleksais līgums, grupas līgums, robežapdrošināšanas līgums, starptautiskais Octa līgums jeb Zaļā karte.

KASKO KALKULATORS – ĀTRS VEIDS, KĀ IEPAZĪTIES AR APDROŠINĀTĀJA PIEDĀVĀJUMU

Otrs auto apdrošināšanas veids ir Kasko. Tā nav obligāta prasība, taču jāņem vērā- ja transportlīdzeklis nopirkts līzingā vai kredītā, tad Kasko ir nepieciešama obligāti. Kasko apdrošināšana nodrošina to zaudējumu kompensāciju, kas radušies automašīnai Tevis radītā ceļu satiksmes negadījumā vai arī automašīnas apzagšanas vai nelikumīgas aizdzīšanas gadījumā. Kasko apdrošināšana pieejama ne vien vieglajām automašīnām, bet arī motocikliem, autobusiem un kravas auto.

Iizi.lv iespējams nopirkt arī Kasko. To visvienkāršāk palīdzēs izdarīt Kasko kalkulators. Kasko kalkulators ātri un vienkārši palīdzēs aprēķināt Iizi.lv piedāvājuma cenu. To var izdarīt, ievadot dažus datus, piemēram, transportlīdzekļa reģistrācijas numuru, reģistrācijas apliecības numuru, teritoriju, polises sākuma datumu un citus. Kasko kalkulators – ērta un ātra izdevība iepazīties ar iizi.lv piedāvājumu.

IIZI.LV – APDROŠINĀTĀJS, KAM VAR UZTICĒTIES

Iizi.lv piedāvājumā ne tikai Octa polise un Kasko, bet arī citi apdrošināšanas varianti – ceļojumu apdrošināšana, īpašumu un negadījumu apdrošināšana. Iizi.lv saviem klientiem sniedz atbalstu vienmēr, kad noticis negadījums. Tu saņemsi ātru un profesionālu situācijas novērtējumu, kā arī skaidrojumu vai notikušais negadījums ir apdrošināšanas gadījums. Nav būtiski  vai negadījums ir vai nav apdrošināšanas negadījums – apdrošinātājs ieteiks labāko rīcību, lai samazinātu zaudējumus, lai atrāk atjaunotu objektu vai atrisinātu problēmsituāciju un, protams, kā pēc iespējas ātrāk saņemt pilnu apdrošināšanas atlīdzību.

Iizi.lv – drošs risinājums . Izdevīga Octa polise, Kasko un Kasko kalkulators, kā arī citas priekšrocības. Ieskatiesun uzzini vairāk – www.iizi.lv.