Ja arī Tev jāapgūst minimālās higiēnas prasības-ienāc Webapmaciba.lv

Sanitārais minimums jeb minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā ir jāpārzina katram, kurš strādā pārtikas nozarē. Personālam jābūt informētam, kas ir pārtika, kā ar to jārīkojas, kādas prasības jāievēro. Tāpēc Latvijas normatīvajos aktos ir noteikts, ka personām, kas iesaistījušās pārtikas apritē, obligāti jābūt apmācītām atbilstoši viņu pienākumiem attiecīgajā pārtikas aprites posmā.

Ja arī Tev jāapgūst minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā, viena no ērtākajām iespējām ir šīs apmācības apgūt ar interneta palīdzību. Tādu opciju nodrošina https://webapmaciba.lv . Webapmacība ir lieliska variants tiem, kuri nevēlas tērēt daudz laika – pārtikas higiēna tur apgūstama ātri un tieši Tev ērtā laikā un vietā.

REĢISTRĒJIES UN SĀC MĀCĪTIES JAU TŪLĪT!

Webapmacība piedāvā apgūt higiēnas prasības tiem, kuri ikdienā strādā kādā no pārtikas uzņēmumiem. Apmācības piemērotas pārtikas sfērā strādājošajiem I-III kvalifikācijas darbiniekiem (pavāriem, pavāru palīgiem, trauku mazgātājiem, pārdevējiem, apkalpotājiem u.c.) – visiem , kuriem ikdienā nozīmīga pārtikas higiēna.

Kopā ar Webapmacība minimālās higiēnas sertifikāts saņemams ātri. Reģistrējies un sāc mācīties kaut tūlīt! Stājoties darbā darba vietās, kur nozīmīga pārtikas higiēna, piemēram, restorānos, kafejnīcās , kā arī citviet, darbiniekam vajadzīgs iesniegt sertfikātu par apgūtu apmācību.

Lai pieteiktos , vispirms jāreģistrējas kā lietotājam, tad var izveidot arī firmas kontu. Kad tas paveikts, jāpiesaka apmācība. Apmācības pieejamas arī krievu valodā.

KĀ NOTIEK APMĀCĪBAS?

Webapmacība rūpējas, lai higiēna tiktu apgūta efektīvi – apmācības sastāv no mācību materiāliem, starptestiem un eksāmena. Klientu ērtībām katram starptestam, kā arī eksāmenam ir aptuveni divas stundas . Šo divu stundu laikā varēsi veikt testu tik daudz reižu, cik vien paspēsi. Ja kārto eksāmenu vēlreiz, ņem vērā, ka katram jaunajam testam vai eksāmenam sistēma ģenerē jaunus jautājumus un atbildes. Nav divu vienādu testu vai eksāmenu – tas nodrošina, ka higiēna tiek apgūta vēl labāk. Mācību laikā tiek aplūkotas tādas tēmas kā pārtikas un personāla higiēna, pārtikas drošība, pārtikas apriti regulējošie Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvie akti , kā arī citas.

100 % GARANTIJA

Webapmācība garantē visiem uzņēmumiem, kuri pirmo reizi pasūta apmācību internetā, mācību maksas pilnīgu atmaksu mēneša laikā, ja apmācības neatbilst pasūtītāja iecerēm.

Ja sapratīsi, ka apmācības neatbilst Tavām vajadzībām, ne vēlāk kā 10 dienu laikā pēc apmācību pasūtīšanas sazinies ar kompāniju, rakstot e-pastu. Vēstulē jānorāda firmas nosaukums, apmācību pasūtīšanas datums, apmācāmā vārds un uzvārds, kā arī lietotāja vārds. E-pastā jāpaskaidro arī tas, kādēļ  apmācība neapmierina. Ja skaidrojums būs saprotams un atbilstošs, Webapmācības atdos par mācībām samaksāto maksu.

Ja aktuālas minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, Webapmacības būs labs variants. Pārtikas higiēna ir nozīmīga daudzās iestādēs – uzkrāj zināšanas par to modernā veidā, internetā. Webapmācības – labs variants tiem, kuriem minimālās higiēnas prasības uzņēmumā jāapgūst steidzami. Kopā ar Webapmacibas.lv pārtikas higiēna apgūstama tikai dažu stundu laikā.