Rūpējies par spodrību ērti – izmanto paklāju īrī

berensen paklāju servissSniega un lietus vai arī sniega kušanas laikā var būt patiešām grūti nepārtraukti saglabāt darbavietas grīdas tīras un sausas. Maināmais paklāju serviss, kuru sniedz kompānija Berendsen var būt tiešām laba iespēja, kā to panākt. Ar Berendsen sniegtajām iespējām jūs panāksiet, ka grīdas ilgāku brīdi tiek uzturētas nepiegružotas. Šis Berendsen pakalpojums arī nodrošinās izdevību kompānijai ietaupīt resursus, kas vajadzīgi telpu uzturēšanas izdevumu apmaksai.

Maināmo paklāju serviss sniegs palīdzību, lai uzturētu telpas ilgāk tīras, kā arī palīdzēs lieki netērēt resursus telpu uzturēšanai ar šādām metodēm:

•   palielināsies drošība;

•   vajadzēs mazāk naudas telpu uzkopšanai;

•   grīdas tiks labāk pasargātas.

Ietaupījums tiek nodrošināts, jo paklāju serviss palīdz jau sākotnēji cīnīties ar grīdu piegružošanu ar netīrumiem un ūdeni. Jūsu telpas būs tīrākas un vieglāk, ātrāk un lētāk uzkopjamas!

Paklāju serviss ir pakalpojums, kā svarīgākais uzdevums ir garantēt, ka jūsu uzņēmumā esošie maināmie paklāji visu laiku ir atbilstošā stāvoklī. Šajā pakalpojumā ir ietverta maināmo paklāju noma, aizvešana, iztīrīšana,kā arī citi veicamie darbi grīdassegu uzturēšanai labā kondīcijā. Lai paaugstinātu grīdassegu kalpošanas laiku un palielinātu grīdassegu efektivitāti, maināmie paklāji tiek apstrādāti ar īpašu šķidrumu.

Ļoti noderīga maināmo paklāju noma ir lietus un sniega laikā, jo ņemot vērā ka telpas būs tīras un sausas, samazināsies paslīdēšanas risks. Nozīmīgi, ka grīdu segums tiks efektīvāk pasardāts un grīdas nebūs vajadzības tīrīt pēc ikvienas personas, kas ienāk pa durvīm. Maināmo paklāju noma palīdz pazemināt ne tikai tās izmaksas, kas saistītas ar telpu uzturēšanu – īre nozīmē, ka grīdassegas nav jāiegādājas, tāpat nav vajadzīgs iegādāties aprīkojumu grīdassegu tīrīšanai un uzturēšanai.

Atkarībā no tā, kuram uzdevumam grīdassega nepieciešama, jāizvēlas atšķirīgs tās veids. Ja ir vajadzīgs savākt lielos netīrumus, izvēlieties gumijas paklājus, savukārt, ūdens savākšanai efektīvākie ir kokvilnas paklāji – grīdassegas var absorbēt pat piecas reizes vairāk ūdens nekā sver. Pie kompānijas Berendsen ir pieejami vairāku veidu grīdassegas, piemēram, kokvilnas paklāji, sintētiskās šķiedras paklāji, kā arī īpaša dizaina vai spilgtu krāsu grīdassegas atmosfēras nodrošināšanai.