Informatīvaiz ziņu portāls Focus.lv

focus.lv zolitudeZiņas internetā šajās dienās ir ātrākais un rezultatīvākais veids, kā uzzināt aktuālos jaunumus valstī un pasaulē. Iedzīvotāju informēšanai Latvijā darbu ir uzsācis unikāls ziņu portāls Focus.lv.

Focus.lv – pilnīgi jauns ziņu portāls, kur var izlasīt jaunumus par daudzām aktuālajām tēmām. Focus.lv ir pilnīgi neatkarīgs un autonoms jaunumu portāls.  Atšķirībā no citiem populāriem jaunumu portāliem Latvijā, ziņu portāls Focus.lv nepublicē jaunumus un paziņojumus tikai no sava skatu punkta, tas savukārt ļauj lasītājiem saņemt svarīgāko informāciju – atainojot reālo dzīvi pēc iespējas vispusīgāk un objektīvāk. Arī savu nosaukumu portāls ir aizguvis no jēdziena “fokuss”, jo akcentē uzmanību uz nozīmīgākajiem jaunumiem.  Ja ikdienā mīlat lasīt ziņas online, ziņu portālā Focus.lv varat atrast daudz aktuālu ziņu par tās dienas aktuālajiem notikumiem.

Līdz eiro valūtas ieviešanai Latvijā ir atlikušas vien nedaudz ilgāk kā 2 nedēļas.  Pašlaik komercbankas mudina ikvienu samainīt neiztērēto skaidro naudu pret eiro, lai tādējādi gada beigās neparādītos sarežģījumi un nebūtu vajadzības stāvēt garās rindās tikai, lai nomainītu valūtu. Vēl viena iespēja – ziedot sīknaudu labdarībai, bet banknotes ieskaitīt bankas kontā, kur valūta latos ar 2014.gada 1.janvāri uzreiz tiks konvertēta eiro valūtā. Vairāk par eiro valūtas ieviešanu iespējams lasīt jaunumu portālā Focus.lv.

Traģēdija Zolitūdē, kad iebrūkam lielveikala Maxima jumtam bojā gāja vairāk nekā 50 cilvēki, ir lielākā traģēdija šajā valstī kopš Latvijas neatkarības atgūšanas. 21.novembra traģēdija vēl aizvien nav un arī netiks aizmirsta, jo iestādes aktīvi strādā pie tā, lai noskaidrotu visas traģēdijā līdzatbildīgās personas un lai vairs nekad nekas tik absurds vairs nenotiktu. Tas, kā risinās izmeklēšanas gaita un kas nozīmīgs ir atklāts iespējams lasīt ziņu portālā Focus.lv.