IEDVESMOJOŠS DĀRZS KOPĀ AR BAKKER!

puķu stādiDārza darbu sezona sākas pavasarī, tieši tāpēc pilnīgi noteikti nepieciešams laikus nopirkt izejmateriālus. Interneta veikals Bakker-Holland.lv klientiem piedāvā  puķu un dārzeņu sēklas, krūmu, koku un rožu stādus, zaļumu un garšaugu sēklas .

Bakker ir Eiropā lielākais dārza preču un dārzopības piederumu piegādātājs pa pastu, to apliecinot ar ilgo darbības laiku – 65 gadi. Viens no pieprasītākajiem produktiem Bakker katalogā ir sīpolpuķes, kas stādāmas gan tieši dobēs, gan puķu kastēs. Viena no pieprasītākajām greznajām sīpolpuķēm ir begonija, kas priecē ar burvīgo ziedu lapotni visas vasaras garumā līdz pat vēlam rudenim. Pildītās, nokarenās begonijas, bārkstainās un citas savdabīgas un neierastas puķes. Sīpolpuķu atvērumā varēsiet piemeklēt arī dāliju, tulpju, īrisu puķu sīpolus, ko ierasts stādīt puķu dobēs.

Bakker dārzkopības preču katalogā atradīsiet plašu klāstu rozes, kuras diezgan labi iederēsies ikkatra mazdārziņā un piemājas puķu dobēs. Izaudzētās rozes ir skaistas gan Tieši dārzā, dobēs, gan griezto ziedu veidā, tālab pilnbriedumā priecēs gan ārā, gan arī iekštelpās vāzēs. Lielziedu rozes, krūmu rozes, daudzziedu rozes, bagātīgā lapojuma rozes grieztajiem ziediem un vēl citi ziedi skaistam dārzam.

Dārzkopības katalogu papildina arī daudzveidīgais puķu un dārzeņu sēklu, garšaugu sēklas piedāvājums no Bakker-Holland.lv. Lai jūsu piemājas dārzā būtu iespēja vasarā apēst kādu vitamīnu tieši no dobes, iegādājieties dažādu vitamīnu grupu un minerālu, tostarp dzelzs, bagātās meža zemeņu sēklas, tās varat audzēt gan kā dekoratīvos klājeniskos augus, gan ogu kultūru. Tās labi iederēs kā zemsedzes augi dabiskā dārzā, zem kokiem vai krūmiem. Ražas laiks ir 4 mēnešus – jūlijs līdz oktobris. Turpat varēsiet pasūtīt eksotiskāku augļu sēklas – ēdamo fizāli, arbūzu, melones sēklas. Dārzeņu, augļu, puķu sēklas – vairāk nekā 200 dažādu veidu – dārza darbos būs noderīgi!

Lai dārzā izveidotu zaļas nokrāsas, aplūkojiet sadaļu “Koki/Krūmi“. Tie ne vien aizsargās pagalmu no svešām acīm, bet tāpat arī piešķirs piemājas dārzam lielisku struktūru un būs noderīgi ēnas radīšanai. Augļu koki, dzīvžogi, hortenzijas dažādos toņos, ogulāji, kāpelējošie krūmi un vēl citi augļu koku un krūmu stādi dārzkopjiem par prieku!

Bakker garantēs kvalitatīvu stādu, sēklu un ziedu iegādi. Lai nākamajā sezonā dārzs plauktu un apburtu ar lieliskām krāsu spēlēm, veiciet pasūtījumu laicīgi. Mājaslapā Bakker-Holland.lv varēsiet atrast saturīgus dārzkopības ieteikumus daudzgadīgu krūmu un stādu griešanā, darba dārza kalendāru un citas rekomendācijas.