HIGIĒNAS APMĀCĪBAS, ZINĀŠANAS, KAS JĀIEGŪST TIEM, KAS DARBOJAS PĀRTIKAS APRITES UZŅĒMUMOS.

webapmaciba.lvJa esi strādājošs cilvēks un vēlies saņemt apliecību par kursiem “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā”, tad nekavējies un piesakies apmācībām internetā! Lai nokārtotu higiēnas pamācības, nav nepieciešams tērēt daudz laika. Apmācības pieejamas kā krievu, tā arī latviešu valodā. Ja esi izlēmis šādā veidā iegūt apliecību, tad jāzina, ka Web apmācības sastāv no trīs daļām, kas ietver starptestus un beidzas ar eksāmenu.
Noteikti, ka šobrīd jau ir radies jautājums, kā tad es varu kļūt par webapmaciba.lv lietotāju. Taču kā to izdarīt? Lai veiktu reģistrāciju kā privātpersona, vispirms jāizvēlas“Reģistrējies par lietotāju” un tad jāizvēlas “Reģistrē privātpersonas kontu”. Kad tas izdarīts, jāatgriežas sākumlapā un jāizvēlas poga “Pasūti apmācību” un jāievada nepieciešamie dati. Svarīgi atcerēties, ka tad, ja apmācība nepieciešama krievu valodā, pasūtot apmācību jāizvēlas apmācību kursa nosaukums krievu valodā. Pēc tam, jāapmaksā pārtikas higiēnas apmācību maksa, ko ērti izdarīt izmantojot internetbankas saiti. Pēc apmaksas e – pastā tiks nosūtīts rēķins un apmācībām nepieciešamais lietotājvārds un parole. Pēc tam, atliek vien uzsākt apmācības sev piemērotākajā dienā un laikā. Apmācību laikā tiks pārrunātas tādas tēmas kā pārtikas apriti regulējošie normatīvie akti, sanitārais minimums un citas tēmas. Lai uzsāktu apmācības, pēc reģistrēšanās ir jāielogojas apmācību vidē, izmantojot iepriekš nodotos lietotāja datus. Visu apmācību varēsiet veikt gan uzreiz, gan vairākos piegājienos. Tas nozīmē, ka saglabātie dati netiks zaudēti! Lai atsāktu apmācību, Tev atliks tikai atkārtoti ielogoties sistēmā.

Ja Tu esi uzņēmuma pārstāvis un Tev rodas šaubas par to, vai webapmaciba.lv piedāvā darbiniekiem atbilstošas apmācības, tad pārstāj šaubīties Gadījumā, ja web lapu apmācība neatbilda prasībām un iecerēm, webapmaciba.lv garantē, ka tiem uzņēmumiem, kas pirmo reizi pasūta higiēnas apmācības, trīsdesmit dienu laikā tiks atgriesta maksa par apmācībām.