Dziļurbumu tīrīšana ar SIA Ground Water

SIA Ground WaterLai nodrošinātu, ka dziļurbumā iegūtais ūdens vienmēr ir kvalitatīvs un tā daudzums nesamazinās, ir nepieciešama regulāra dziļurbumu tīrīšana. Tās laikā tiek izskalots dziļurbums un novērsta smilšošanās, kas rodas laika gaitā. Dziļurbumu tīrīšanu un citus saistītos pakalpojumus, Latvijā piedāvā uzņēmums SIA Ground Water, nodrošinot augstu servisu un iespēju saņemt dažādus vajadzīgus pakalpojumus vienā vietā.

SIA Ground Water ir uzņēmums, kas piedāvā dažādus ar ūdens ieguvi saistītus pakalpojumus. Kompānija nodrošina šādu pakalpojumu pieejamību:

  • Dziļurbumu veidošana;
  • Dziļurbumu tīrīšana;
  • Dziļurbumu likvidēšana;
  • Ūdens apgādes sistēmas no dziļurbuma līdz patērētājam izveidošana.

Papildus ūdens apgādes nodrošināšanai SIA Ground Water piedāvā arī tādus pakalpojumus kā siltumsūkņu uzstādīšana, kas nodrošina ekonomisku un videi draudzīgu ēku apsildi ziemā un dzesēšanu vasarā, kā arī ģeoloģisko izpēti, kas ir ļoti būtiska pirms celtniecības dabu uzsākšanas.

Dziļurbumā iegūtais ūdens no virsējos zemes slāņos iegūtā atšķiras ar augstāku kvalitāti un zemāku piesārņojumu – ūdeni iegūst no zemes slāņiem, kas ir pasargāti no piesārņojuma. Tāpat dziļurbumā tiek nodrošināta vienmērīga ūdens pieplūšana ikvienā gadalaikā. Ūdens būs vienlīdz tīrs, kvalitatīvs un pieejams vienlīdz lielā daudzumā gan vasaras sausuma periodos, gan lietainajā rudenī un atkušņa laikā.

Dziļurbuma dziļums parasti ir no 30 līdz 120 metriem. Tā dziļums ir atkarīgs no tā, cik lielā dziļumā attiecīgajā vietā ir pieejams tīrs dzeramais ūdens, gan no tā, cik liels ūdens daudzums ir nepieciešams.

Tomēr dziļurbums ar laiku nolietojas un sākas smilšošana, dziļurbumā iegūtā ūdens kvalitāte samazinās, kā arī samazinās iegūtā ūdens daudzums. Lai no tā izvairītos ir jāveic dziļurbumu tīrīšana un skalošana. Tas palīdzēs atjaunot gan iegūtā ūdens kvalitāti, gan daudzumu, izvairoties no liekiem izdevumiem  un laika patēriņa.

Ar dziļurbumu tīrīšanu un rekonstrukciju, ir iespējams atjaunot dziļurbumu tā, lai tas kalpotu vēl kādu laiku. Izmantojot šo pakalpojumu, jums nevajadzēs likvidēt esošo dziļurbumu un izveidot jaunu, kas prasītu daudz vairāk līdzekļu un laika, kā arī radītu lielāku kaitējumu videi.