Datortehnika un viss nepieciešamais darbam birojā

datori 1a.lvMājoklim

Interneta veikala bagātīgajā piedāvājumā vari sameklēt sadzīves tehniku virtuves un vannasistabas labiekārtošanai.

  • Iebūvējamā sadzīves tehnika kā mikroviļņu krāsnis, veļas mašīnas;
  • sadzīves tehnika virtuvei – cepeškrāsnis, trauku mašīnas utt.

Visas nepieciešamās iekārtas ofisam

Nodrošini kvalitatīvu biroja darbību ar piemērota printera izvēli, papīra smalcinātājiem, kā arī kancelejas precēm .

  • kancelejas preces (kārtridži printerim, papīrs drukāšanai, toneri u.c.);
  • dažāda veida printeri – tintes un adatu printeri, kā arī daudzfunkciju printeri;
  • kā arī projektori, grafiskās planšetes u.c. elektroniskās iekārtas darbam birojā.

Digitālo mediju aģentūrām diezgan bieži noder grafiskās planšetes, kurās samērā ērti zīmēt dizaina skices, klientu pasūtītos logo u.c. grafiskās skices. Par ļoti izdevīgām cenām biroju tehnikas piedāvājumā arī prezentāciju telpām aktuālie DLP, 3LCD un D-ILA tehnoloģijas projektori no pasaulē atzītiem ražotājiem: Hitach, Epson, Dell u.c.

BAGĀTĪGI DATORTEHNIKAS UN ELEKTRONISKO IERĪČU PIEDĀVĀJUMI

Mobilie telefoni

Iegādājoties mobilo telefonu, pievērs uzmanību ne tikai tā dizainam, bet arī specifikācijai. Svarīgākie parametri, pēc kā vadīties, izvēloties mobilo telefonu ir: atmiņas kartes lielums, kodolprocesoru skaits, fotokamera un mobilo kodolprocesoru daudzums, integrētās atmiņas lielums, savienojumu opcijas. Pašlaik aizvien populārāki paliek skārienjūtīgie telefoni – tiem ekrāns reaģē uz pieskārieniem. Interneta veikals nodrošina iespēju nopirkt tādu pasaulē populāru zīmolu kā Nokia, Apple u.c. ražotāju modernos skārienjūtīgos.

Ja izvēlies pirkt preci interneta veikalā, tu samērā ērti vari salīdzināt izvēlētās preces pēc to tehniskajiem parametriem un būtiskākajiem nosacījumiem.

Portatīvie datori, planšetdatori, monitori u.c. datortehnika

Pirms nopērc datoru, apskati lielo klāstu interneta veikalā. Personīgajām un darba nepieciešamībai varēsi atrast svarīgo datortehniku kā mājai, tā birojam.. Iepērkoties interneta veikalā, vari izdevīgi sakomplektēt vajadzīgo datortehniku vienuviet: datori, monitori, kameras u.c. piederumi.

Televizori no Samsung, LG, Phillips un citiem ražotājiem

Ja gribi nopirkt televizoru, bet ilgtermiņa staigāšana pa lielveikalu ir nomācoša, iepērcies interneta veikalā. Tur vari samērā ērti apskatīt izvēlētās preces un sameklēt vairāk piemērotāko variantu.

Iegādājoties televizoru, allaž samērā svarīgi apskatīt būtiskākos parametrus. Kā pirmais būtiskais ir ekrāna lielums, ko mēra pa diagonāli collās . Lai televizora skatīšanās būtu patīkama, tā izmēram jābūt trīs reizes mazākam par distanci, kurā ir ieplānots to skatīties. Otrs faktors paredz ekrāna attēla kontrastu, asumu un kvalitāti – ekrāna izšķirtspēja. Populārākie izšķirtspējas veidi ir High Definition un Full HD..Jaunākie televizoru modeļi no LG, Samsung un citiem ražotājiem atbalsta trīsdimensionālu formātu, kas nozīmē telpisku attēlu un video pārraidi. .

Pašreiz populārākie un vairāk pirktākie televizori ir inovatīvās tehnoloģijas televizori ar LED ekrānu. Tie nodrošina efektīvu enerģijas taupīšanu, perfektu attēla kvalitāti un dzidru krāsu attēlošanu. Otrs veids ir Plazma televizors, kas atbilstošs telpās ar samazinātu apgaismojumu, piemēram, mājas kinozālei vai brīvdienu filmu seansiem.

SPORTA PRECES DZĪVESVEIDAM

Iepērkoties interneta veikalā, varēsi atrast lielā piedāvājumā sporta preces dzīvesveidam.

  • Kvalitatīvi sporta preču piederumi kā sporta somas, sportam paredzēti pulksteņi ar hronometru, ķermeņa masas indeksa noteikšanu, kaloriju patēriņa fiksēšana u.c. funkcijām;
  • Trenažieri mājas sporta zālei no kvalitatīvajiem ražotājiem Christopeit un Kettler. Eliptiskie trenažieri, airēšanas un velo trenažieri, kā arī preses sols vēdera un muguras muskuļu reljefa veidošanai u.c.;
  • Sporta inventārs aktīvam dzīvesveidam un iecienītākajam sporta veidam. Bagātīgā sortimentā Adidas, Wilson un citu zīmolu futbola, volejbola, amerikāņu futbola bumbas, badmintonam, florbolam u.c. sporta veidu preces.