Ātrais kredīts no 20 gadiem pie VIA SMS

Ātrais kredīts no 20 gadiemMeklē aizdevēju, kas piedāvā ātri, ērti un vienkārši noformējamu aizdevumu no 20 gadu vecuma? Pie VIA SMS ir pieejams tieši tas, kas Jums vajadzīgs – kompānijas piedāvātais ātrais kredīts no 20 gadiem ir pieejams bez ķīlas, galvojuma vai citu formalitāšu kārtošanas. Parasti aizdevums pie VIA SMS ir pieejams 15 minūšu laikā.

VIA SMS ātrais kredīts no 20 gadiem:

  • maksimālais apmērs līdz 300 latiem;
  • atmaksas termiņš līdz 30 dienām;
  • pirmais kredīts ir pieejams bez maksas.

VIA SMS ātrais kredīts ir pieejams Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 65 gadiem. Aizdevumu var saņemt tikai personas, kam nav kavētu kredītu maksājumu vai pārkāptu parādsaistību.

Ātrais kredīts no 20 gadiem pie VIA SMS ir salīdzinoši neliels īstermiņa aizdevums. Tā maksimālais apmērs ir līdz 300 latiem. Tiesa, 300 latu aizdevums ir pieejams tikai personām, kas pie VIA SMS aizņemas vismaz trešo reizi. Pirmā aizdevuma apmērs nevar pārsniegt 150 latus, bet otrā kredīta maksimālais apmērs ir līdz 200 latiem.

VIA SMS aizdevums ir jāatmaksā laikā līdz 30 dienām. Protams, kredītu ir iespējams atmaksāt arī ātrāk. Nepieciešamības gadījumā aizdevuma atmaksas termiņu ir iespējams arī pagarināt. Kredīta atmaksas termiņa pagarināšana ir maksas pakalpojums, kura cena ir atkarīga no laika, uz kādu ir nepieciešams aizdevuma atmaksu atlikt, kā arī aizdevuma apmēra.

Viena no būtiskākajām VIA SMS ātrā kredīta priekšrocībām ir iespēja to saņemt bez maksas. Tas nozīmē, ka pirmajam aizdevumam līdz 150 latiem nepiemēro ne komisijas maksu ne mēneša procentu likmi un jāatmaksā ir tieši tikpat, cik liels bija aizdevuma apmērs.

Ātrais kredīts no 20 gadiem ir ļoti, ātri, vienkārši un ērti noformējams. Visas nepieciešamās darbības tā saņemšanai ir iespējams veikt internetā. Jums atliek tikai apmeklēt VIA SMS mājas lapu, norādīt vēlamo aizdevuma atmaksas termiņu un apmēru, un veikt reģistrāciju. Parasti tas aizņem vien dažās minūtes laika, turklāt kredīts ir pieejams bez ķīlas, galvojuma un citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas.