ARTĒZISKO AKU URBŠANA, APSILDES SISTĒMAS MONTĀŽA, DAŽĀDI ŪDENS PIEGĀDES FORMU RISINĀJUMI 

siltumsūkņu ierīkošana privātmājāŪdens apgādes sistēmas un citu servisa firma SIA “Ground Water” piedāvā dažādas konsultācijas un reālus risinājums saistībā ar ūdens apgādes struktūras izstrādāšanu.

Firmas SIA “Ground Water” (Udensjums.lv) darbinieki darbojas ūdens pieveduma sistēmas īstenošanā, piedāvātie pakalpojumi un iegūtais gala rezultāts ir kvalitatīvs un ar ilgu ekspluatācijas laiku. Tamdēļ, ja plāno ierīkot ūdens apgādes sistēmu, konsultējies ar Udensjums.lv speciālistiem, kas pārbaudīs gan lokācijas zemes sastāvu, gan piemērotāko variantu. Ūdens piegādes sistēmas izveide ir viens no pakalpojumiem, ko nodrošina šī uzņēmuma darbinieki. Udensjums.lv kompetencē ir arī siltumsūkņu ierīkošana un mini ekskavatora serviss.

Uzņēmums SIA “Ground Water” veic arī siltumsūkņu uzstādīšanu, kas ir aktuāls jautājums mājoklī, kurā ir ieplānots ierīkot ģeotermisko apkuri. No sākuma būs vajadzīga ģeotermālās zondes stateniskās uzstādīšanas darbi. Caur to apakšzemes enerģijas avota radītā siltuma plūsma riņķos uz siltuma sūkni. Tieši šādi norisinās ģeotermālās apkures sistēmas darbība. ja nepieciešami rakšanas darbi, piesaki mini ekskavatora servisu Udensjums.lv. To izmantošanas lielais pluss ir iespēja strādāt arī šaurās un nelielās teritorijās, kur lielā rakšanas tehnika nespēj brīvi piekļūt. Tāpat vari izmantot mini ekskavatora servisu, ja tev vajag izrakt kanalizāciju, tranšeju, jāizved būvgruži vai jānoņem liekais grunts slānis un jāizlīdzina bedres.

Darbinieki nodarbojas arī ar dziļurbumu montāžu un ūdens piegādes sistēmas ierīkošanu. Atkarībā no no augsnes slāņa, grunts sastāva un dziļurbuma dziļuma, speciālisti trīs līdz desmit dienu laikā uzinstalēs paredzēto dziļurbumu. Ja grunts sastāvā ir palielināts dzelzs un kaļķa daudzums, var ierīkot attiecīgus ūdens filtrus, kas attīrīs ūdeni un padarīs piemērotu dzeršanai un lietošanai uzturā. Artēzisko aku ierīkošana notiek pamatiežos, līdz ar to ūdens ir brīvs no dažādiem bakterioloģiskiem piesārņojumiem, gan ir arī kvalitatīvāks un arī tīrāks. Ūdens pieveduma sistēma dziļurbumos ir ar bagātīgiem ūdens krājumiem, tāpēc nebūs jāuztraucas par lielu ūdens patēriņu vai ūdens pienākšanas traucējumiem.

Ja esi nolēmis, ka ir laiks mājā iegūt kvalitatīvu un uzturā izmantojamu ūdeni, izvēlies Udensjums.lv!