Arī kredītam internetā ir vecuma ierobežojums

krediti internetaLaikā, kad ātro kredītu kompānijas Latvijā parādījās pašā sākumā, vecums, no kura varēja sākt aizņemties, lielākoties bija 18 gadi. Vecuma slieksnis – 65-70 gadi. Bet par pensionāriem neviens nesatraucās – viņiem tomēr ir lielāka pieredze un, pārsvarā, arī atbildības sajūta savu finansiālo problēmu risināšanā, tomēr par jauniešiem, kas tikko sasnieguši 18 gadu vecumu aizraušanos ar ātrajiem kredītiem, satraucās gan.

Vēl joprojām ātro kredītu ņēmēji tiek aicināti (arī no pašiem aizdevējiem) – rūpīgi pārdomāt kredīta nepieciešamību, izvēlēties sev nepieciešamo summu, un kā nepieciešamību kredītam tiek minētas nopietnas problēmas – negaidīts ārstu apmeklējums, lielāks pirkums, kuru nevar atlikt un tā tālāk. Arī par jauniešiem ir padomāts – lielākā daļa ātro kredītu aizdevēju uzlikuši jaunu vecuma ierobežojumu – ātrie kredīti pieejami sākot no 20 vai 21 gada vecumam tikai iespējams aizņemties.

Protams, nosacījumi, lai aizņemtos, ir tieši tādi paši kā jebkuram citam – vienkārša reģistrēšanās kredītam, kur pirmais kredīts, kā lielākoties ir bez maksas – bezprocentu. Cik aizņēmies tik arī atdevi, pirmajā reizē. Iespēja izvēlēties atmaksas termiņu pat sākot no 1 dienas līdz mēnesim – kā nu pie kura aizdevēja. Ja nu aizņēmums tiek ņemts atkārtoti – kad tas vairs nav bezprocentu – tad arī atmaksas summa – procentu, kas nāk klāt pamata aizņemtajai summai, veidojas no tā, uz cik dienām ātrais aizdevums tiek ņemts. Der padomāt, vai patiešām ir nepieciešams mēnesis, lai atdotu aizņemto summu – vai to nav iespējams izdarīt ātrāk, tā arī procentos atdodot mazāk.

Kredīts no 20 gadiem, protams, neprasa arī nekādus galvotājus, ķīlas vai papildus dokumentus – ienākumu izziņu un tā tālāk. Arī aizņemto kredīta summu var pagarināt jebkurā laikā. Kredītu var aizņemties dažādos pieejamajos veidos – internetā, caur sms, pat viedtālruņa aplikāciju, kas, šķiet, ir pēdējais jaunums ātro kredītu piedāvājumu klāstā. Kopumā, tas ir gluži parasts nebanku ātrais īstermiņa aizdevums internetā, tāds pats kā visi citi, tikai atšķiras ar to, ka aizņemties var tikai tad, kad sasniegts 20 gadu vecums. Aizdevēju, no kuriem izvēlēties, netrūkst. Skatoties pēc ikviena no internetā pieejamajiem salīdzinātājiem – vairāk nekā puse nu jau piedāvā ātros aizdevumus tikai vecumā no vismaz 20 gadiem. Nosacījumi nemainās, bet atbildība gan.