Apdrošināšanas polise drošākai nākotnei

Nav noslēpums, finanses ir tā joma, kura cilvēka dzīvē var radīt visvairāk stresa. Sevišķi tad, kad finansiālā stabilitāte tiek ietekmēta vai kaut kas šajā sfērā neiet, kā plānots. Turklāt arī tad, kad viss šķiet kārtībā, skaidrs ir tas, ka viss var mainīties pēkšņi – nelaimes gadījums vai kāda cita nepatīkama situācija rūpīgi plānoto sistēmu var sabojāt vienā mirklī. Ir dažādi veidi, kā mazināt šādu notikumu ietekmi – viens no tiem ir apdrošināšanas kompāniju pakalpojumu izmantošana.
Mūsdienās sortimentā vairāki apdrošināšanas veidi – praktiski visām vajadzībām un dzīves gadījumiem. Divas no populārākajām ir dzīvības apdrošināšana un ceļojumu apdrošināšana. Ko ņemt vērā, vēloties tās noformēt? Turpini lasīt , lai saprastu vairāk!

Kas ir dzīvības apdrošināšana un kādēļ tā var noderēt?

Ja esi tas, kurš gādā par savu ģimeni, tad ir būtiski ne tikai gādāt par to šajā brīdī, bet gādāt arī par to, kas būs, ja Tu par savu ģimeni vairs parūpēties nevarēsi – te piemērots variants var būt dzīvības apdrošināšana.
Dzīvības apdrošināšana dod iespēju saglabāt un aizsargāt savus finanšu līdzekļus neplānotās situācijās.
Laba iespēja ir arī uzkrājošā dzīvības apdrošināšana – ar šo apdrošināšanu klients dažu gadu laikā var izveidot ievērojamu uzkrājumu, kas var palīdzēt tam nodrošināt savas vecumdienas. Šis ir viens no populārākajiem dzīvības apdrošināšanas variantiem ne vien Latvijā, bet arī citās valstīs.
Jāatzīmē, ka apdrošināšanas polišu klāsts šobrīd ir diezgan daudzveidīgs – katram no tiem ir savi noteikumi un risku segums. Izvēlies sev atbilstošāko risinājumu un jūties drošs par savu un savu tuvinieku nākotni!

Vairāk informācijas- https://www.iizi.lv/

Kādas iespējas sniedz ceļojumu apdrošināšana?

Ja vēlies patiešām izbaudīt ilgi gaidīto atpūtu vai bez lieka uztraukuma pievērsties lietišķiem jautājumiem biznesa braucienu laikā, atceries parūpēties par aizsardzību pret dažādām ķibelēm, kas var atgadīties! Ceļojumu apdrošināšana sniedz drošības garantiju un pasargā no lieliem tēriņiem nepatīkamu pārsteigumu gadījumā.
Ja interesē ceļojumu apdrošināšana, daudz informācijas sameklēsi internetā – izveidoti gan apdrošināšanas kalkulatori, gan dažādi padomi, kas katrā ziņā palīdzēs izdarīt labāko izvēli. Katra apdrošināšanas polise ietver dažādus riska segumus, tādēļ to ērti pielāgot tieši konkrētajai vajadzībai. Piemēram, ja ceļojumā grasies doties ar lidmašīnu, ieteicams polisē iekļaut risku – ”lidojuma aizkavēšanās”. Īpaši aktuāli tas var būt, ceļojot ārpus Eiropas Savienības.
Liela nozīme ir ne vien apdrošināšanas polises nosacījumiem, bet arī kompānijai, kur tā iegādāta. Pārliecinies, ka tā ir pietiekami zināma, atzīti un uzticama – tādā veidā varēsi būt pārliecināts, ka saņemsi profesionālu apkalpošanu, ātru atlīdzības pieteikuma izskatīšanu un drošu pakalpojuma iegādi. Dzīvības apdrošināšana, ceļojumu apdrošināšana vai citi risinājumi Tavai drošībai – izvēlies atbilstošāko un pērc to internetā!