AMITOURS – pasažieru pārvadājumi Eiropas tūrisma gala mērķos

123-d-logo123 Drivers sadarbībā ar Londonā bāzēto Amitours London nodrošina iespēju arī cilvēkiem no Latvijas pierādīt savas spējas starptautiskā vidē, strādājot par augstas klases pārvadājumu pakalpojumu šoferiem. Amitours London ir biznesa klases transporta pārvadājumu uzņēmums – klientiem Londonā sniedzot augstas klases pakalpojumus. Londonā Amitours kompānijas zīme ir jaunas, melnas Mercedes Vito automašīnas un apmācīti un solīdi, saskaņā ar lietišķo etiķeti ģērbti, autovadītāji un autovadītājas.

Amitours London autovadītāju komanda aug strauji un pastāvīgi darbā ir pieņemti jauni kolēģi, jo ik dienu uzņēmumam jānodrošina vairāki desmiti pārvadājumu, līdz ar to vajadzīgs lielāks autovadītāju skaits. Apliecinājums Amitours pakalpojuma augstajai kvalitātei ir arī kompānijas nopietnais klientu loks, piem., – Latvijas Olimpiskās komitejas delegācija Londonas Olimpisko spēļu laikā. Uzņēmums 123drivers sadarbojas arī ar Latvijas Vēstniecību, palīdzot tautiešiem brīžos, kad tiem nepieciešama palīdzība, lai nokļūtu atpakaļ mājās.
Ja Tevi aizrauj auto vadīšana, ja Tevi aizrauj darbs lielpilsētā un iespēja kontaktēties ar cilvēkiem no visdažādākajām pasaules valstīm, ja esi gatavs pilnveidot sevi un kļūt par autovadītāju Londonā – iespējams, tieši Tu esi tas, kuru meklē 123Drivers. Amitours šoferu darba pienākumos ietilpst: klientu pārvadājumi pēc iepriekš pieņemtiem pasūtījumiem; laipna un pretimnākoša klientu apkalpošana; darba auto tīrības uzturēšana. Savukārt ieguvumi: Konkurētspējīga alga; draudzīgi kolēģi; bezmaksas dzīvesvieta un draudzīgs darba laiks. Vairāk informācijas – www.123drivers.lv.

Informācija par 123drivers.lv
123drivers.lv ir oficiāli licencēts darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzējs Lielbritānijā, Francija un Vācijā. Kompānija specializējas biznesa klases autovadītāju atlasē un viņu sagatavošanai darbam ārzemēs, palīdzot noformēt nepieciešamos dokumentus un veicot profesionālo apmācību. Pašlaik uzņēmums 123drivers.lv strādā pie apjomīga projekta Londonā, kuram meklē vairāk kā 500 auto vadītāju. Iepazīsties ar mūsu piedāvājumu, ja tas Tevi interesē, būsim priecīgi aicināt Tevi komandā!
Kontaktu informācija: SIA “123 Drivers ltd” Adrese 13. janvāra iela 33, 3.stāvs, Rīga, Latvija, LV1050, Tel.: +371 67297733, Mob. Tel.: +371 28331377 E-pasts: info@123drivers.lv Darba laiks: 10:00 – 18:00

Sagatavots pēc http://www.latviesi.com/lapas/123-drivers-ltd informācijas