AKVA DVESVEIDA PIEKRIJIEM PATIKS BATUTI UN HANTELES

images (5)1a.lv ir lielākais Latvijas interneta veikals, un pircēju atsauksmes runā pašas par sevi — 98.5 % klientu ir apmierināti gan ar preci, gan servisu!

KLĀSTĀ ARĪ VAIRĀKU VEIDU ROTAĻLIETAS

Rotaļlietas ir jebkura bērnības sastāvdaļa. Vairāku veidu rotaļlietas atradīsi 1a.lv. Nav nozīmes, meklē radiovadāmos modeļus, dzīvnieku figūras vai konstruktorus — šajā internetveikalā atradīsi nepieciešamās rotaļlietas.

JA TIEK MEKLĒTS PULKSTENIS, IENĀC 1A.LV

Pulkstenis ir ierīce ar praktisku un arī estētisku funkciju. Ja meklēts tiek viedais, sporta, tūrisma vai radio pulkstenis, dodies uz 1a.lv — te tie pieejami plašā izvēlē par izdevīgām cenām.

SVARI ĻAUJ SEKOT LĪDZI SAVA ĶERMEŅA IZMAIŅĀM

Svari — ierīce, kas ļauj detalizēti vērot ķermeņa izmaiņas. Modernākie svari nosaka cilvēka svaru, muskuļu, tauku un kaulu masu.

FORMAS UZTURĒŠANAI IEGĀDĀJIES HANTELES

Esi nolēmis pirkt hanteles? Ienāc 1a.lv. Šī internetveikala klāstā atrodamas dažādu veidu hanteles (saliekamās un monolītās) gan sievietēm, gan vīriešiem.

DĀVANU KARTES IEPRIECINĀS IKVIENU

Jubileja jau klāt, bet dāvana vēl nav sagādāta? Šādos momentos labs variants ir dāvanu kartes. 1a.lv klāstā atradīsi dažāda apjoma dāvanu kartes — ar nominālu no 10 līdz 200 eiro.

SPĒLES BĒRNIEM ĻAUJ ATTĪSTĪT KONCENTRĒŠANĀS SPĒJAS

Ja gribi nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu, ielūkojies kategorijā «spēles bērniem». Te atrodamās spēles bērniem ies pie sirds gan tiem, kam tās paredzētas, gan tiem, kas spēles pērk, jo tās gan izklaidē, gan attīsta prātu.

INDUKCIJAS PLĪTIS ĻAUJ ĒDIENU PAGATAVOT ĒRTĀK UN ĀTRĀK

Esi nolēmis uzlabot virtuvi? Tad vērts noskaidrot, ko spēj sniegt indukcijas plītis. Tās ir ērti tīrāmas, turklāt indukcijas plītis ēdiena gatavošanas laikā nesakarst, tādējādi samazinot risku apdedzināties.

IKDIENAS PIENĀKUMUS ATVIEGLO VEĻAS ŽĀVĒTĀJS

Veļas žāvētājs ir lieliska izvēle, ja gribi ievērojami samazināt apģērba žāvēšanas procesa ilgumu. Tā kā piedāvājums ir ļoti plašs, atbilstošs veļas žāvētājs atrodams ikvienam.

TELTIS KATRA VĒLMĒM

Kad esi nolēmis ceļot, teltis dos iespēju paglābties no sliktiem laika apstākļiem. Iepriekš nepieciešams saprast, kāds modelis būs derīgākais — teltis ir ļoti dažādas.

BATUTI SNIEGS NEIZSAKĀMU JAUTRĪBU

Batuti saistīti ar jautrību, turklāt to regulāra izmantošana uzlabo veselību, attīstot koordinācijas spējas, muguras muskulatūru utt. Turklāt batuti pie sirds iet gan bērniem, gan pieaugušajiem.

GALDA SPĒLES UZLABO PRĀTA SPĒJAS

Galda spēles ir ļoti dažādas. Bērniem piemērots ir Riču-račs vai Cirks, savukārt vecākām paaudzēm — šahs, dambrete; stratēģijas galda spēles. Galda spēles arī palīdz pie viena galda sasēdināt vairāku paaudžu ģimenes locekļus.

BĒRNU RATI — SAGATAVOJIES MAZUĻA NĀKŠANAI PASAULĒ LAIKUS

Bērnu rati var tikt iedalīti pēc vairākiem parametriem. Vērts pievērst uzmanību riteņu lielumam un mehānismam; komplektācijai; salikšanas iespējām. Vairāku modeļu bērnu rati  — 1a.lv.

DAŽĀDU MODEĻU LG TELEVIZORI PIEEJAMI 1A.LV

Ja meklē televizoru, jāaplūko raksturlielumi, ko sniedz LG televizori. Izdevīgas cenas, modeļi katra vēlmēm, augsta kvalitāte — šādi raksturojami LG televizori.

LEGO — ZĪMOLS, KAM UZTICAS

Lego patiks gan mazākajiem, gan vecākiem bērniem. Lego konstruktori ir ne vien izklaidējoši, bet arī uzmanību un pacietību trenējoši. Tas ir viens no iemesliem, kādēļ Lego ieņem tik nozīmīgu vietu rotaļlietu tirgū.

JA NEGRIBI PĀRMAKSĀT, IESKATIES, KO PIEDĀVĀ INTERNETA VEIKALI

Interneta veikali popularitāti ieguvuši, pateicoties zemajām cenām. Turklāt interneta veikali nodrošina ļoti plašu preču klāstu.

KATRA VAJADZĪBĀM ATBILSTOŠI TELEVIZORI

Televizori ir dažādi. Vienkāršākie modeļi nodrošinās ar iespēju izmantot televīzijas funkcijas, kā arī pievienot datoru vai USB atmiņu, savukārt augstākas klases televizori piedāvā dažādas funkcijas, piemēram, SMART, 3D utt.

KARSTĀ LAIKĀ PALĪDZĒS VENTILATORI

Ja vasaras mēnešos mājās par karstu, bet ziemā par aukstu, palīdzēt varēs  ventilatori. Ventilatori nodrošina, ka gaisa temperatūra, atkarībā no Tavām vēlmēm, tiek palielināta vai samazināta.

1a.lv piedāvājumā atradīsi plaša profila preces. Iegādājies vajadzīgo jau tūlīt, apmeklējot 1a.lv!