VĒLIES KANVU AR SAVU PERSONĪGO FOTO? PASŪTI TO CANVASWAY.COM

kanvas-izmeriKanva – tas ir moderns mākslas darbs, kur fotogrāfija pārtop skaistā gleznā. Šādas foto gleznas iederēsies dažādos interjeros – vai tas būtu mājoklis, birojs vai kafejnīca. Būtiski, ka bildes uz auduma tiek uzdrukātas ar īpašām krāsām, kas arī garantē teicamu kanvas kvalitāti.

Ja esi iecerējis savu interjeru izdaiļot ar skaistu kanvas foto vai pasniegt to kā dāvanu kādam svētkos, vērts ieskatīties canvasway.com piedāvājumos!
Canvasway.com piedāvājumu klāstā ne vien jau gatavas kanvas, bet arī izdevība tās izgatavot pēc individuāla pasūtījuma.Pārvērt savas mīļākās fotogrāfijas skaistā mākslas darbā – šādas foto kanvas ne vien sagādās patīkamas atmiņas, bet būs sajūsmas vērtas!
Canvasway.com kanvu izveidē izmanto tikai teicamas kvalitātes drukas krāsas un materiālus, tādā veidā īstenojot augstu kvalitāti. Būtiski arī, ka, iegādājoties kanvu pie canvasway.com, par piegādi nebūs jāuztraucas – par to parūpēsies kompānija.
Kā minēts, Canvasway.com piedāvā iespēju gan izveidot individuālu kanvu, gan arī izvēlēties jau kādu no piedāvātajām kanvas gleznām. Pateicoties 3D vizualizācijai, ir vienkāršāk gan izvēlēties nepieciešamos kanvas parametrus, gan arī gūt labāku priekšstatu par to.
Ikvienu, kurš iecerējis iegādāties kanvu, noteikti interesēs tās izmaksas. Kanvas cena atkarīga no tādām niansēm kā izmērs, kanvas veids, malu attiecības un citiem. Jāpiebilst, ka tiek piedāvātās arī regulāras akcijas un atlaides, kas šo kanvas iegādi padarīs vēl tīkamāku.
Kanvas glezna var kļūt par lielisku dāvanu. Canvasway.com pastāv iespēja ne vien pasūtīt vai iegādāties konkrētu kanvu, bet arī uzdāvināt dāvanu karti. Tā ļaus saņēmējam pašam izvēlēties sev vēlamo kanvu.
Kanvas izgatavošana ir uz kvalitatīva auduma, kas garantē to, ka bilde būs piesātināta arī vairākus gadus pēc tās radīšanas.
Lai kanvas gleznas kalpotu labi, būtiska ir arī to kopšana – vēlams to darīt, notīrot tās virsmu ar mīkstu drānu. Tāpat jāpiebilst, ka pēc apdrukas, kanva tiek apstrādāta ar laku. Tā pasargās kanvu no putekļiem un UV starojuma.
Būtiski, ka kanvas gleznas izveide neaizņems daudz laika – pasūtījums tiek izpildīts vidēji vienas vai divu dienu laikā. Pasūtījums uz norādīto adresi tiek nogādāts ar DPD kurjera starpniecību un tas notiek 2 – 5 dienu laikā – atkarībā no piegādes adreses.
Iepriecini sevi un pārsteidz viesus ar skaistu kanvas gleznu no canvasway.com.