NEPIECIEŠAMS ŽOGS TERITORIJAS IEROBEŽOŠANAI? IESKATIES –  TVORA.LV

SIA “Tvora” specializējas tādu dārza un teritoriju žogu izgatavošanā un uzstādīšanā kā koka, metāla un citu žogu risinājumos. Daudzveidīgajā piedāvājumā manīsiet gan klasiskus, gan arī modernus žogus, kas Jūsu privātīpašumu noslēps no apkārtējiem un sniegs drošību!

Cilvēkiem, kam ir lieli dārzi un vēlme tos pasargāt no apkārtējiem vai vienkārši gribas ierīkot žogu kā dekoratīvu elementu, perfekti derēs dārza šogi no SIA “Tvora”. Ņemot vērā to, ka katra pircēja vēlmes ir atšķirīgas, ir iespēja iegādāties žogus no atšķirīgiem materiāliem, visdažādākajos izmēros. Atrodiet to, kas būs piemērots tieši Jūsu konkrētajām vēlmēm un vajadzībām – metāla, koka, paneļu, plastmasas un citu materiālu dārza žogi. Visi dārza žogi, neatkarīgi no izvēlētā materiāla, ir ar garantiju, kas tikai liek uzsvaru uz ražojuma kvalitāti. SIA “Tvora” ir orientēts uz saviem klientiem un rūpējas, lai piedāvātu izturīgus žogus un konsultācijas žogu uzstādīšanā visā Latvijā par dekvātām cenām.

Ja meklējat kvalitatīvu, bet tajā pat laikā finansiāli izdevīgu iežogojumu, viens no piemērotākajiem variantiem ir paneļu žogi. Metāla paneļu žogi ir plaši lietoti kā metināti iežogojumi, kas aizsargā jebkuru zemesgabalu. Tikmēr metinātie žoga paneļi garantē žoga izturību un drošību. Tie ir īpaši izturīgi un tiem nav nepieciešama speciāla uzraudzība. Paneļu žogi ļoti labi derēs, lai ierobežotu sporta laukumus, rūpniecības objektus, apdzīvotās zonas un citas lielas teritorijas, kur nepieciešams drošs iežogojums. Visbiežāk žogu segmenti ir universāli un ir piemēroti jebkuras mājas arhitektūrai.

Ja Jūsu mājai, ofisam vai uzņēmuma teritorijai ir vajadzīgi iebraucamie vai ieejas vārti, Tvora.lv var izgatavot automātiskos un parastos vārtus pēc klienta pasūtījuma. Divviru un bīdāmie vārti ir pilnībā nokomplektēti ar tiem nepieciešamajiem stabiem un montāžas detaļām, bet tie nav vienīgie pieejamie risinājumi. Uzņēmums sniedz kvalitatīvus un precīzus vārtu risinājumus katra klienta vēlmēm. SIA “Tvora” zinošie meistari arī konsultēs par Jums izdevīgāko un piemērotāko vārtu variantu – piem., lielā teritorijā piemērotākie ir automātiskie vārti. Kā to pamatot? Automātiskie vārti ir ērti autovadītājiem, jo tos iespējams atvērt ar elektroslēdzeni, neizkāpjot no automašīnas.

SIA “Tvora” piedāvā pārdomātus risinājumus un strādā ikviena klienta interesēs. Uzzini vairāk par piedāvātajiem pakalpojumiem, dodoties uz http://www.tvora.lv/ vai rakstot uz info@tvora.lv.