PLAŠAS IESPĒJAS NOMAT BARA KRESLUS

Pasākumu organizēšana ir laikietilpīgs un ļoti atbildīgs darbs, tāpēc ir labi vismaz tehnisko pusi uzticēt akurātiem speciālistiem. Tas ietaupīs laiku un nervus, lai nebūtu jāraizējas, ka vējš aizpūtīs teltis vai dekorācijas. Nomas piedāvājumos dažādi risinājumi – piemēram, galdu noma, teltis. Tas būs labs risinājums arī, ja ir vēlme nomat bara kreslus.

JA AKTUĀLA NOJUME VAI TELTS

 

Jebkuras nojumes noma ir labs risinājums tādiem pasākumiem, kur telpas ir par šauru un nav iespējams precīzi paredzēt, kāds būs reālais apmeklētāju skaits. Teltis tiek izmantotas dažādos tirdziņos, svētkos, privātos pasākumos. Vajadzības gadījumā to var aprīkot arī ar papildus aprīkojumu – grīdu, sienām.

 

PASĀKUMAM NEPIECIEŠAMI GALDI? LABĀKOS PIEDĀVĀJUMUS ATRADĪSI LABĀKAJOS NOMAS SERVISOS

Pieejama arī daudzveidīga galdu noma. Tā ir iespēja piemeklēt visu pasākumam nepieciešamo.

Pieejami apaļie banketu galdi, stāvgaldi, gaismas un LED galdi. Klientu ērtībām piedāvājumā ir ne tikai galdu noma, bet arī to operatīva piegāde un uzstādīšana.

Nomas piedāvājums ir atbilstošs risinājums arī, ja aktuāli nomat bara kreslus. Piemēram, izvēloties nomat bara kreslus klasiskā stilā, garantēsiet, ka tie iederēsies visos interjeros.

 

.Vēlies, lai pasākums patiešām izdotos? Parūpējies par piemērotu aprīkojumu kopā ar profesionālu aprīkojuma servisu, jo tas vienmēr spēs ieteikt vislabākos risinājumus, lai svētki patiešām izdotos!